bugün

değişik bir formattı. elektronik dünyanın başlamasından hemen önceydi. metrelerce fakslar giderdi.katılan her ünlü hediye bir oyuncak getirirdi. programın sonlarına doğru bu hediyeleri izleyicilere dağtmışlardı. kanal d nin de ilk açıldığı dönemlerdi. ne güzeldi be.
94 yılında yazın başlamıştı yanılmıyorsam. yıldız tilbe, volkan konak, yonca evcimik hatırladığım konuklardandı. süper eğlenceliydi. neden yine yapmıyorlar ki? gülçin bi keresinde canlı yayında bok demişti. ne utanmıştı. vaziyetin buralara gelceğini bilse utanır mıydı hiç?
artık beyaz ve okanı baygın uyuşuk miskin gözlerle seyrediyorum. bazense hiç seyretmiyorum. berrin bir ara iyiydi, unuttm onu da. birileri çıkmalı artık.
o yıllarda izlenecek genclik programlarından biriydi, gec saatlerde yayınlanırdı.

cnbce'nin, beyaz showun, gece kusunun, televizyon cocugunun olmadıgı yılardı. yaz programıydı, iki genc kız sunardı biri mahallenin kızı havalarında digeri cılgın kız imajında idi. klip aralarında sohbet ederler, eglenceli vakit gecirmemizi saglarlardı, zira o yıllarda eglenmek simdiki genclerin anlattıgı gibi zor degil oldukca kolaydı.

hamis : montajelemanı sagolsun durup dururken aklıma getirdi simdi, nostalji oldu bana.