bugün

özellikle mezuniyetinizi etkileyecek girdiğiniz son finallerin getirisi diğer dönemlere göre daha fazladır sevgili öğrenciler. bu gibi durumlarda önlemlerinizi baştan alınız. uyarması bizden... cinnet işte böyle anlarda uğraya bilir yakınlarınıza. gereğini yapınız. çalışınız derslerinize. olmadı mı (bkz: beyin bedava).
cinsel ilişkiler final haftalarında ertelenmelidir.
beyne fazla bilgi girdiği için normal yaşama ayak uydurmakda bir süre sıkıntı çekilir..
(bkz: Büt büt atıyor kalbim)
Finallerin bitmesi akabinde gözlerde oluşan morluklat çöküntüler, beyinde gidip gelen cümleler-denklemler, tatil moduna uyum sağlayamamalar vs. olarak ifade edilebilir.
finallerde 2. hafta:
şu anda pc labında ben tocqueville rousseau hegel locke varız bir kaç gündür sözlüğe giremiyordum finallerde locke'ların evindeyiz bu locke rousseauyla eve çıkmış şerefsiz her gece çalışıyoruz beraber. kira sözleşmesiyapmamış ipneler.bunlarda o konudan muzdarip.dedim bi uğrayım sözlüğe geldiler baktılar bu ney la? tepkileriyle karşılaştım.şimdi çağırıyolar hamsi kıraathanesine batak atmaya gidiyoruz kalın sağlıcakla..
(bkz: toplumsal sözleşme)
sanırım beynimin büyük bir bölümü kömürleşti artık.
bizzat benim başıma gelen olaylar.

-hacı sınav saat kaçtaydı ya.
+ 14.42 de başlıyor kardeş.
-dalga mı geçiyon la?
+benim aklımda öyle kalmış kanka.

-kardeş sınavdan kaç bekliyorsun?
+82 alırım herhalde.
(4 soru var her soru 25 puan değerinde. nereden buldun 82 yi yavşak. neyse finallere verelim artık)
baş ağrısıdır. kafa ağır gelir insana. koparıp atmak istersin.

ben bunu yaşadım. geçti ama. eheh. çalışın yavrularım.
sürmenaj tehlikesi geçirmek.
Beyinden gelen konuşma komutlarının geç tepkime vermesi.
-kanka kaç soru yaptın?
-48 kanka?
-nası 48 olum 2 soru vardı?
-kanka 38 filan alırım herhalde.
böyle yaptı arkadasımı gerçekten.