bugün

saçmalığın daniskasıdır. böyle saçma bir karar görmedim. oradaki insanlara üzülüyorum olay o değil. ancak filistin olayı da bizim iç meselemiz değil. suriye'de 4 yıldır savaş var. ırakta 10 yıldır insanlar ölüyor. ışıd denen örgüt kaç aydır türkmenleri katlediyor. hadi bunları geçtim reyhanlıda patlama oldu 52 vatandaşımızı kaybettik o zaman neden yapmadınız. bu ülkede milli yas cumhuriyet kurulduğundan beri 2 kere ilan edildi. onda da atatürkün ölümü ve soma faciasında. somada bile 1 gün yas ilan edildi. 30 yıldır terör var bu ülkede hangi birine yas ilan ettiniz. ayrıca bu yas ne için. hangi maksatla ilan edildi. neyi planlıyorsunuz.

arkadaşlar yani aramızda destekleyen vardır saygı duyarım ancak bu hükumetin yaptıkları artık çok yapmacık geliyor. vatandaşına ayrı muamele başkasına ayrı muamele. kendi topraklarımızda kendi ülkemizde ikinci sınıf insan muamelesi görmeye başladık iyice.

götünüz yiyorsa israil ile ticareti askıya alın israil büyükelçisini sınır dışı edin. sıkıyorsa bunu yapın anasını satayım.
Kimsenin sikinde olmayan yastır. Hala ölmeye devam edene zaten yas tutulmaz.
insanlar oklava ucuna bulabildikleri beyaz ne varsa takip babanne torun kacmaya calisiyor, sen yas ilan ediyosun.

yas nedir? olan biten olmus, geri donusu kalmamis, gidenleri anmak icin verilen bir suredir?

sen kimden vazgeciyosun? sen kimi yok sayiyosun?
hayal etsen yuregin yaniyo o durumda kendini de sen kimin icin nerden yas tutuyosun?

yas tutma harekete gec.
(bkz: seçim propagandası olarak milli yas kullanmak)
helal olsun dedirtmiştir. işte kardeşlik bu, müslümanlık bu... eleştirdiğiniz akp yapıyor bunları. teşekkürler başbakanım...
cumhurbaşkanlığı seçimi öncesi yandaşlara şirin gözükme cilvesidir.

o değilde bu adamlar milli yas olayının da suyunun suyunu çıkartacaklar yakında.
Göt kılı değil, götün teki de çıkmış teşekkür ediyor. Allah'ım sen sabır ver, Doğu Türkistan'da, Kerkük'te, Telafer'de, Soma'da, Reyhanlı'da, Van depreminde, ilan edilmeyen yas şimdi ilan ediliyor öyle mi hemde milli(!) böyle aymazlık görülmedi.

Allah sizi bildiği gibi yapsın ki size inanan ve sizi örnek alanlara ibret olsun!
aramızda bulunan hümanist geçinenleri ortaya çıkarmıştır. Resmi kaynaklara göre 100 çocuk öldü. 100 çocuk diyorum ki daha fazla olabilir. Hala aramızda araplara oh olsun diyebilen insancıklar var. çocuk her yerde çocuktur ve masumdur. hiçbirşey bilmeden filistinlileri yargılayıp duruyorsunuz. yok 1. dünya savaşında arkadan vurmuşlarmış. size o kalleşliliği yapan tamamen arabistan yarımadasında bulunan kişiler. ( ki ne kadar iktidar hırsı olduğunu Hz . Ali; emeviler döneminden bilinir ) çocuk ölümlerinde din , dil, ırk, renk farkı gözetiyorsanız düşüncelerinizde yanlışlık vardır.