bugün

saçma sapan konuşuyor, neredeyse zerre kadar siyasi bilgisi yok klasik vatandaş gibi saçmalıyor.
ilk defa bu insan müsveddesinin duasına amin dedim. ortalığı böyle kan gölüne çeviren sizlerdende kurtuluruz umarım birgün. daha fazla analar ağlamasın tek duamız bu artık.

attığı tweet.

--spoiler--
Aşağılık düşünemiyoruz işte,budur zaafımız...Keşke orada olsaydım! Onlarla birlikte değil,onların yerine ölseydim.
--spoiler--
sevgi pıtırcığı ve demokrasi güzeli. pkk gibi it sürüsü savunucuları asker ve polise silah sıkarken gıkları çıkmadı ama tsk füzeleri yolladıkça yandım allah demeye başladılar. sizin çok götünüz kalktı hevaller. bu daha başlangıç, mücadeleye devam. haydi şimdi kandil'le, avaşin'e ve hatta kobaneye canlı kalkan olun götünüz yiyorsa. hadi 6-7 eylül olaylarını tekrardan yaşatın. hadi haklı sokağa çağrın. yapında görün ebenizin nikahını. cicim ayları geçti güzelim. orta doğu dediğiniz alan sizin çark döndürerbileceğiniz yer değil. siz anca sahte ihbar yapıp polis vurmayı doktor kaçırmayı bilirsiniz. pkklı şerefsizlerin yapacağı anca kahpelik anlayacağınız.

asıl konudan şapmışım ama... kendisi bir tweet atmış.- "savaş çığırtkanlığı yapan çok hükümet yedik " yada buna benzer bişey. bizde bu sözleri söyleyen çooookk insan tanıdık. hükümetler değişir ama devlet hep baki kalır.

allah türk devletini korusun ve yüceltsin.

not: gürcüyüm

edit: çoz az da olsa bu sözlükte de bazı pkklı hevaller var. kudurmayın lan kudurmayın!
Sırtımızı dayadık zütümüzü s*ktiler diye bir açıklama bekliyorum.
aşırı solculuktan kürtlüğe geçiş yapmış hdp milletvekilidir.
30 gün gece filmindeki vampirlere benzeyen tipinis*ktiğminin kürdişovası
Oo faşist sözlük yine ayakta.

Eskinin espli. Faşist bir aileden kaçarak örgütlendiğini söylemişti yanlış hatırlamıyorsam. Cephenin dergisinde bir röportajını yayınlamışlardı geçen aylarda, eleştirilerle doluydu. Haklı yanları vardı elbet eleştirilerin. Mesela bunlardan biri selahattin demirtaşin golgesinde kalmasiyla ilgiliydi. Es başkan olmasına rağmen gerçekten gölgede kalıyor. Buna gölge serindir iyidir tarzı bir cevap vermişti. Yani bunun olduğunu bilmek ve kabul etmek ne kadar doğrudur?
Bir de sanki hep bildiğimiz şeyleri konuşuyor. Yani kendisine ait cümleler kurmuyor gibi.
görsel

"ben pkk'lıyım" diye bağıran pkk'lı...
kendisi kürt değil adanalıdır. sırrı süreyya önder gibi kürt olmamasına rağmen kürtlerin hakkını savunmakta pkk'nın siyasi uzantısında siyasi hayatını idame ettirmektedir. doğan yayın grubu barış güvercini olarak lanse etmişti seçim öncesi.
figen yüksekdağ aslen adanalı bir türktür. ancak aşırı solculuğu çok ileri kaçırıp artık kürtçü olmuştur. hatta çoğu zaman açıklamaları selodan bile sert olabilmektedir. kafası çelinen türk'ün kürtçülüğü de gerçekten hiç çekilmiyor.

ayrıca kendisi esp adlı pkk paravanı sol örgütün eski genel başkanıdır. esp'ye gerçekten dikkat edilmeli. mensuplarının çoğu türk ama solculuk ayağına kürtçülük yapıp kafa silkiyorlar.
(img:#801443)
terör örgütüne götünü yaslamış biri olarak eleştirilince faşistlikle suçlandığınız bir garip yaratık.
Başımızın tacı aydınlık yüzlü abla...

not:Sünni ve Türk aileden gelmeyim...
kökne kadar kürt olmama rağmen nefret ettiğim gereksiz kadın...
kürt milf.

edit: kendini kürt sanan türk milf.
son günlerde korku ve tedirginliği yüzünden okunan insansı.
balon isim. patlayasıya kadar şişecek. halbuki kendisini geliştirebilirdi.
Askere polise yapılan saldırıları görmezden gelip, pkk mağaraları bombalanmaya başlanınca ağlamıştır.
sizin barışınız sizde kalsın figen bacı. şehitlerin hesabı tek tek sorulacak.
sırtımızı pkk ve ypg ye dayıyoruz demiş .
sen sırtını bana dayayabilirsin .
sırt ,bel ,kalça ,kıç
itinayla kucaklarım .
selahaddin'in yanında gölgesi gibi duran, eziklenen, baris güvercini olduğunu iddia eden hewalcik.
konuşmayı bilmiyor. siyaset ile alakası yok. sırf liberal kesime şirin görünmek ve kürtlerin kadın cinayetlerini kamuoyu altına itmek için eş başkan yapılmış. geçenlerde operasyonlardan önce yaptığı 'biz sırtımızı pyd'ye dayadık' açıklaması ne kadar amatör olduğunu gösteriyor.

bu açıklama emanet oyları kaçıracağı gibi operasyonlar için türkiye'nin eline iyi bir koz verdi.
bunun siyasetçi olduğu ülkede kimler ne olur.
Selahaddin'in gölgesi. Ezik.
Konuşmalarında selahattin demirtaşı taklit eden bağyan.
Partideki vasfı Kürtlerde kadının vasfı gibidir. Siliktir.