bugün

üstad! üstadım! harikasın üstad! entry'lerine bayılıyoruz üstad! her akşam yalakalıktan entry'lerinin çıktısını alıp kıvırıp kıçımıza sokuyoruz üstad! seni öyle seviyoruz öyle seviyoruz ki mala bağlanmışız! sen bizi siksen de gıkımız çıkmaz üstad!

neyse ayinimizi bitirdikten sonra sadede gelelim..

şimdi efendim sözlüklerde güzel yazana, eski yazara, yaşı büyük yazara ya da taşşağı 5-10 kg gelen her yazara üstad derler.. mesleğim icabı müşavirlik konusunda yalamış yutmuş kişilere de üstad denir.. ben oldum olası uyuz olmuşumdur bu lafa.. arada özel mesaj ile bana da diyorlar.. hiç sevimli değil.. "abi" denmesini tercih ederim.. konu dağılmadan toparlayacak olursak işte bir gün bu üstad, herkesin sevdiği herkese kullanmayaı amaç edinmiş bu üstad çekip gider bu diyardan.. hakkıdır herkes istediğini yapar.. olaylar bu gidişten sonra başlar.. çünkü bu gidiş beraberinde hazımsızlığı büyütmüştür içten içe.. yavaş yavaş egoyu okşamıştır.. "moderatör olacağım!" "zall ile aramı iyi tutacağım!" oehhhh..

bu üstad yazar eski nick'i ile geri gelmek yerine -ki hemen geri gelse rezil olma durumu var.. arkasından bir ton laf edecekler değil mi ya- çeşitli feyk nickler alarak girer sözlüğe.. öyle böyle değil bir tane iki tane değil.. aldıkça alır.. sözlüğe katkı sağlar..

peki bu kadar feyk ile ne yapar? bu kadar nick ile insan ne yapar? "insan"?

saldırır! bir travestinin polise sardırması gibi saldırır! bir köpeğin bahçeye giren insana saldırması gibi saldırır! kuduz köpekler gibi sokakta dolaşır! salyaları tüm html kodlara bulaşır! pislik! zihniyetsiz üstad!..

yetmez daha da saldırır!

yeter!

yetmez! saldır! sik ortalığı! amına koy tüm html kodlarının!

tabii ki işin aslını daha çarpıcı gerçekleri "bir üstadın günlüğü" gibi sikimsonic bir kitap yazarsa öğrenebileceğiz! "bir sözlükten kaç insanı kendime köpek ettim?" ne güzel başlık değil mi? ne güzel itiraflar olurdu!

neyse!

kepeklerinizle, köpeklerinizle, feyk ve asıl nicklerinizle, yalakalarınızla, ironilerinizle ve yüzsüzlüğünüzle daima nick altımızda bekleriz! sizin gibi pislikleri karşımıza geçtiğinizde de konuşabilecek güçte görmeyi temenni ederiz!

üstad! büyüksün! sana tapanlara allah akıl fikir versin!
(bkz: serpil barlas)
üstadlığı bakiyse feykliği, piçliği sineye çekilebilinesi yazar.
BiRAZ TUHAF YAZARDır.

Ulan fake hesabınla kendi nickaltında kendine evlenme teklifi etmek ne aq??¿?
kimin gerçek nicki vardır ki.

adamdır.