bugün

(bkz: fetoşun adamları)
orda yetişen zeka küplerinin her biri; akepe için oydur,amerika için yeni bir yoldur,ülkem için de koyundur.

edit:"acıyorum halinize" ve eksilemelerinize aldırmadan koyun demeye devam edeceğim
(bkz: f gülen okullarından yetişen altıncı nesil yazar)
üst düzey zekaları ile altınlaşmış nesil. bariz bir şekilde şifre olaylarına isimleri karışan nesil. babadan oğula nesil. tamam akıllılar, efendiler, öyleler böyleler her ne ise. ama din kisvesi altında binlerce çocuğun hakkını yiyen nesildir bunlar. arkadaşlar beynimizi yıkayanlara karşı, tazyikli su tutun lütfen. alenen ortada herşey.
her ne kadar zeki olsalar da beyni yıkanmış bu nesil kendi düşüncelerini belirtemeyecek, sadece kendisinden istenilenleri yapacak olan bir nesil olacaktır.
orda okumuş biri olarak, önce kitabı unuttum, sonra peygamberi, sonra allah'ı. şimdi isyanlardayım. maalesef ben orda istediğim aklı alamadım. ama koyun da olmadım. şefaat ya fethullah.
(bkz: imamın ordusu)
zeki olsalardı orda pek fazla durmazlardı bu altın neslin üyeleri.
zeki oldukları için doğru yolda ilerleyen nesildir. ayrıca insandırlar kendi gibi düşünmeyenlere(-koyun, -oyun, -aptal, -beyinsiz) gibi yakıştırmalar yapmazlar.
(bkz: genç türkancılar rahatsız)
Güzel ülkemi yaşanamaz hale getiren ve devletin her kurumunda kendine yer bulan nesildir.
- hımm altın nesil? bu bir şifre mi yoksa şinasi?
+ yok abi olur mu öyle şey
- lan oğlum bu yahudiler neyi sefer
+ neyi abi
- bu adamlar dünya üzerindeki bütün altınları kontrol etmiyorlar mı?
+ yahu abi oradan buraya nasıl bağladın
- oğlum sırlar dünyası şifreler dünyası hırsızlık soru çalmak boru almak
+ ee
- ne ee si amk paranoyak ettiler milleti. artık insanlar kendilerine bile şüphe içinde bakıyorlar. insanların ülkeye güveni kalmadı. liseli gençleri direkt olarak anarşizme itiyorlar. bir de çıkıp altın nesil gümüş ergen bronz yaşlı. sikeyim sisteminizi de altınınızı da!!