bugün

türkan saylan'in cenazesinde bale yapilmasi kadar abes bir davranıştır. ama şakirt de olsalar insanların eğlenmeye hakkı vardır, zaten mezdeke dansçıları da arabistan ezgileriyle dans eder, ortamda pek sırıtacağını düşünmüyorum.
inanın fetullah gülen ile fikirlerim uyuşmaz fakat bu tür başlıklara neden gerek var anlamam. türkan saylanın cenazesinde bale yapılmış, yapılmamış, yapanlarda onun fikrini, hayat tarzını yansıtmak için yapmıştır (ki türkan saylan ayakta alkışlanacak bir insandır, başarılı bir doktordur, hepsinden öte iyi bir insandır). fetullah gülen'in fikirlerini dansözler mi yansıtıyor? kendine ait felsefe olan birinsan, iyisiyle kötüsüyle sonuçta kendi inancı doğrultusunda yol alan biri. birisini eleştireceksek de bence saygı çercevesinde yapmamız gerek. ben hiç duymadım fetullah gülenin türkan saylan hakkında olumsuz bir şey söylediğini.
türkan saylan cenazesinde bale muhabbeti yapıp taşak geçerken iyiydi ama değil mi? fetoş ölünce dansöze 50 lira yapıştıracam şakirtlerine sözüm olsun.
haklıyken haksız duruma düşmek gibi bir şey olur ki kalbi kötü olanların ağzına paye vermeye gerek yoktur.
(bkz: gadjo dilo)
(bkz: bu kadarı da fazla ama)
(bkz: cıvıtmayın ayıp oluyor)
diriyken kendisine sövmeyi bitiremeyen cühelanın ölüyken yaptığı jübiledir.mezarında rahat bırakırlar inşallah.
cami duvarına sadece pislemek için uğrayan itlerin yapacağı eylem

yapabildikleri kadar yapsınlar anca cehennemlerine odun taşır bu soysuzlar,şerefsizler,adi köpekler..

edit:şuan sadece iki soysuz ve adi köpek tespit edebildim.

uludağ için fena değil.
güncel Önemli Başlıklar