bugün

Biri dünya üzeri tanınan biri türkiye üzeri tanınan. iki büyük kaleci
iki tırt kalecinin karşılaştırması. Biri her maç gol yer, diğeri tek bir maçta üstüne gelen 5 şutu kurtarınca göklere çıkartılır!

Düdüt: Oha sülalece mi geldiniz lan!
volkan gelir ikisine de koyar geçer. evet.
her iki kaleci de takımlarını zaman zaman kurtaran kurtarışlara imza atmıştır.
onur istikrarsız bir kalecidir. örneğin iyi oynadığı iddia edilen gs maçının ilk yarısında 1-2 kritik hata yapmıştır. özellikle yan toplarda zaman zaman hatalar yapabilmektedir.

muslera ise her anlamda istikrarlı bir kalecidir kolay kolay hata yapmaz.yediği hatalı gol sayısı çok azdır.

haliyle muslera onur'dan çok daha iyi bir kalecidir.
muslera kedidir onur kıvrak kaplan. muslera canımız ciğerimiz ama ben muslera'nın hiç bir maçta onur'un devleştiği kadar devleştiğini, kaleyi gole kapadığını hatırlamıyorum. geçen haftaki maç için değil bu yorumum. onur'un ligde resmen aldı diyebileceğimiz çok maçı var. muslera maç almıyor. maç kurtarıyor. bu maçta gol yemez, kaleyi kapar diyemiyorum ben muslera'yı izlerken ama güven sorunu da yaşatmıyor. dünkü maçta olduğu gibi çok kritik anlarda çok kritik kurtarışları var. onur'da italyan pasaportu olaydı şimdi çok başka olurdu umarım kariyer gelişimi çok parlak olur ama ben oyumu yine de muslera'ya atacağım. çalsa da, yese de yedirmeyiz hüloğ..