bugün

25 ağustos 2012 fenerbahçe gaziantepspor maçıyla kendini gösteren durum.

öncelikle aykut kocaman'ın teknik direktör değil sadece sportif direktör olması gerektiğini savunan ve taktik olsun diziliş olsun ağır şekilde eleştiren biri olduğumu belirteyim.

http://www.ligtv.com.tr/haber/umrumda-degil

şu videoda taraftarın davranışı sorulduğu andan itibaren aykut kocaman'ın ses tonuna dikkat edin. sesi titriyor, dokunsalar dağılacak. zaten konuşmayı bitirirken iyice film kopuyor.

şapkayı önümüze koymanın vaktı gelmedi mi beyler?

alex efsanedir, kraldır ama bir insanı rencide etmek, kırmak bu kadar kolay mı? scholes yedek kalırken, giggs yedek kalırken, del piero yedek kalırken alex'in twitter'dan mızmızlanmasını destekliyorsunuz da teknik direktörün bu saygısızlığı cezalandırmasını mı yediremiyorsunuz? alex efsanemizdir evet ama yerini yurdunu da iyice bilmeli. alex'e bu yaptığının cezası verilmeseydi daha da kim takardı aykut kocaman'ı? tribünlerden yapılan tezahürat hiç yakışık almadı. "i love you alex" dersin sevgini belli edersin, mesaj gitmesi gereken yere gider. ama alex'i kollayacağız diye bir başkasını ezmek neden? ben aykut kocaman'ın gitmesi taraftarıydım ancak bu yapılan terbiyesizlikten sonra sonuna kadar kalmasını ve bu terbiyesizliği yapanları utandırmasını bekliyorum. böyle saçmalık, vefasızlık olmaz.

edit: bak bunu eksileyen arkadaşım. biraz objektif ol. alex'in yaptığını çocuklar yapar. büyük kaptan, efsane ama kendine çeki düzen vermeli. adama gaz verip ortalığı kızıştırmayın. bir efsaneyi yüceltirken diğerini yok etmenin anlamı yok. aykut kocaman demedi beni teknik direktör yapın diye, gidin aziz yıldırım'a çatın madem. yazık etmeyin adama.
aziz yıldırım'ın konuşmasını dinlemiş ve gaza gelmiş tipik fenerli taraftar söylemi

alex kendisine gösterilen şu muameleden sonra fenerbahçe'de kalırsa adam falan değildir benim gözümde net..
(bkz: 12 mayıs 2012 fenerbahçe galatasaray maçı)
biz onlara koyun diyoruz azizim.