bugün

Son yıllarda sık sık karşılaştığımız olay. Önce Alex'e bağlanıyordu bu durum. En azından ben bir galatasaraylı olarak, Fenerbahçe efsanesi alex de souzanın liderlik vasfını taçlandıracak bir final kazanmasını beklerdim.

Şampiyonlar ligi çeyrek finali kaybedildi.
Defalarca Türkiye kupasında çeyrek ve yarı finaller.
Türkiye süper ligindeki komik duruma düşmeler.
(Bursaspor'un 1 , galatasarayın pek çok şampiyonluğu)
Ve en son UEFA yarı finali.

Bunun mental olduğunu ve süreç yönetiminden kaynaklandığını düşünüyorum. Bir kere Aziz Yıldırım . Hatta çok kere aziz yıldırım. Çok büyük konuşuyor. 3 dünya yıldızı, 3 kupada liderlik falan. iddialı olmakla, hayal kurmak arasında farklar var beyler. Objektif olalım biraz. Sen o açıklamalarla hem teknik ekibi, hem futbolcuları geriyorsun, hem de taraftarın önüne atıyorsun. Daha sonra da rakiplerin karşısında küçük düşüyorsun.

Ha istersen devam et banane, bizim işimize gelir. Ama ben bu 1-0 'ın rövanşında yarı final için daha güzel , daha akıllı bir oyun beklerdim.

Bunun dışında da , klübün hep çalkantılı olması. Yok şike süreci, yok bilmemne. Ateş olmayan yerden duman çıkmıyor. Şike yapmayan klüp yok belki geçmişten şu son on yıla kadar. Ama neden fenerbahçe bu kadar sıkıntı çekti.

Cevap yine aynı. Aziz Yıldırım.

Bence şapkanı bi önüne koy fenerbahçeli kardeşim. Artık aziz yıldırım fenerbahçeye çok zarar veriyor. hala her platformda başkanını kollamanı bir yere kadar anlarım ama, artık çok saçma.

Yine söylüyorum. Siz bilirsiniz. Ama bu kdar final kaybeden bir takımın başkanı, hala tesis yaptım demesin. madem öyle, alın ali ağaoğlunu başkan yapın.