bugün

Bucaspor, Ankaragücü, Gençlerbirliği ve Yeni malatyaspor ile c grubunda yer alan fenerbahçe'nin önce gruplardan çıkması ve devamında kupaya kadar uzanarak 27 yıllık hasreti bu yıl sona erdirmesi durumudur. biliyorum hepinize komik ve saçma geliyor bu ancak ben de başlığı açarken çok düşündüm, tereddüt ettim ama neden olmasın hacılar? zaten bu yıl da olmazsa eğer fenerbahçe türkiye kupasından süresiz şekilde uzak tutulsundur.

edit; ayrıca ucu açık başlıktır. yani 30 yıl sözlük yaşarsa, 30 yıl sonra bu başlığa tekrar bu yıl fb kupayı kazanacak entrysi girmek mümkün olabilir.*
bakın daha komiği var;

(bkz: galatasaray ın bu sene fenerbahçe yi yenmesi)*
29 ekim 2010 bursaspor fenerbahçe maçında son şampiyon bursaspor ile berabere kalınca artan sevincin insanı ne hayallere taşıdığıyla alakalıdır. tamamı salya sümük unutacaktır.
son yıllarda türkiye kupasının en başarılı takımı* fenerbahçe olduğuna göre çok da süpriz sayılmayacak olasılık.
başlığın galatasaraylılar tarafından açıldığını bilmeyen dangalakların, kendilerini nimetten saymalarına vesile olmuş başlık.
Kaç yıldır süren Bir hasretin son blması uğruna yapılan çabalarla gizlice dalga geçen başlık.Ama haklı bi başlık.
görünen o ki bu başlık 2011 - 2012 yıllarında güncel olarak entylerin girilebileceği duruma doğru ilerlemektedir.*
anca israfil borusunu öttürse olur.
(bkz: olmaz olmaz)
eğer ankaragücü maçı böyle biterse grupta zorlanabilirler.
olmayacak iştir. **
fenerin kulağına kupa olması gereken hedeftir.
ne oldu?.beğenmeyelere sesleniyorum dün taşşak geçerken iyiydi dimi?.böyle yaparlar işte

(bkz: ulan gaffurspor bile kupayı alır bu fener alamaz)
bursadan 5 yiyen takımdan 4 yiyen takım alırsa o kupayı olay parapsikolojiye kayar.
ben anlamam o işlerden.
fb böyle devam ederse eğer 2023 yılında dahi entry girilebilecek başlıktır.*
2012 yılında rahatlıkla entry girilebilecek başlıktır. herkes içini rahat tutsun.*
(bkz: ütopya)
iki yıldır güncelliğini koruyan, uzun süre de güncel şekilde kalmaya devam edecek gibi görünen başlık.*
güncel Önemli Başlıklar