bugün

herkesin gözlediği durumdur, bıkkınlık verici bir şekilde top çeviriyorlar, ya gol yeseniz ne olacak,
futbol niye oynanıyor , bu oyunun bi amacı var sonuçta, ben fenerli olsam gitmem fenerbahçenin maçlarına felan seyirciye yazık walla.
fenerbahçe 3 kulvarda yarışıyor. dolayısıyla takım üstünde bariz bir maç yükü var.

takım taraftarından oyuncusuna bu yıl çok yoruldu. bu durgunluk doğal.
yetenekli tek adamı forveti sow olup onu da sol kanada hapseden oyun sistemindendir.

baroni-meireles-topal üçlüsünden üretkenlik gelmemesindendir. bu üçlüyü kabullenip selçuk şahinle alay etmek de değişik bir mantıktır.
diğer tüm maçları heycanlıymış durumu var gibi bir şey oluşmuş , zaten hep sıkıcıydı sıkıcıda kalacak , bu arada ebebil kuşsa saka daha kuştur.
fener niye böyle, barca niye pas yapıyor? çok sıkıcı. yahu bunlar sizin gözünüze iyi gelecek diye bunlardan vazgeçmezler. bu işlerde para dönüyor lan. senin halı sahada oynadığın maçlar gibi değildir.
--spoiler--
ya gol yeseniz ne olacak,
--spoiler--

Neler olduğunu dünkü maça bakarak anlayabiliriz herhalde. *
Fenerbahçeli olmasaydım, şampiyonluk potasında olmayı kulüp geleneği edindiğinden dolayı bu yıl yine aynı hedefe koşan, Türkiye kupasında rakipleri elenmişken, tekrar kupayı kazanmaya çok yakın olan, Avrupa'da, çeyrek finale kadar maç kaybetmeden gelen Lazio karşısında, neredeyse ilk maçtan yarı finali garantilemiş Fenerbahçe'nin maçlarından, ben de oldukça sıkılırdım.
kendi tuttuğunuz takımdan "fazla" fenerbahçemizin maçlarını "izlemeyin" sizde dedirten önerme.
güncel Önemli Başlıklar