bugün

fenerbahçe'nin gol rekorunu kırmak(!) hedefiyle sezonu açan galatasaray'ın kadıköyde cristian tarafından morali bozulması suretiyle 3 yemesi, ali sami yen'de oynanan derbide hakemin feneri tutması ve leo franco'nun lenslerini takmamış olması nedeniyle selçuk şahin k.'nın gazabına uğraması, son olarak bilica'nın kural hatasına neden olan(!) eylemi sebebiyle beşiktaş'ın yenilmesi hadiseleri göz önüne alınarak destek verilmesi gereken kampanyadır.

sanılanın aksine fenerbahçeliler bu kampanyanın bir numaralı destekçisidir. ikisi birleşince bir büyük etmeyen beşiktaş-gaassay'ın son 21 fenerbahçe maçında düştüğü kepaze durumu düşününce insan ister istemez derbi istiyor, er meydanına çıkılsın istiyor. eğer bu ülkede bu camiaya karşı duracak, korakor mücadele edebilecek herhangi bir babayiğit varsa şu 3 maçı da tekrar etsinler, biz de tek gollü galibiyetler izlemek yerine üçer beşer koyarak bu keyfi bir daha yaşayalım, senede 2 maç olmasın bu eğlence.

bu memlekette adam gibi hakem olmadığı ortadadır, ancak bu sezon 13 net penaltısı çalınmayıp türk futbol tarihinin en rezil çifte standart kararlarının mağduru olan fenerbahçe karşısındaki mağlubiyetlere bu hakemleri bahane göstermek neresinden bakılsa ezikliktir, gaassaylılıktır, sevinmek için sevmedik falan filandır.

evet beyler, var mı fenerbahçe karşısına çıkacak erkek?
her seferinde ve hep yenilen kardeş galatasaray ve beşiktaş taraftarının destekleyeceklerini düşündüğüm kampanya. ha sonuc muhtemelen gene aynı olacaktır o ayrı. *

(bkz: ağlamayan beşiktaş taraftarı istiyorum)
taraftarıyım bu organizasyonun.

bir derbi daha izleme isteğidir.

derbi derken siz ciddiye almayın. biz takılıyoruz öyle kendi aramızda.
makul gerekçelerden sonra, bizanslı kardeşlerin gönlü hoş olsun diye destek verilesi kampanya.

http://i44.tinypic.com/15xsk1h.jpg
neticeler değişmeyecek, boşuna vakit harcanacaktır. unutmayın ki, fener istemediği sürece, fener'i ye-ne-mez-si-niz!
- bak bu derbiyi tekrar etsinler, bu sefer yenme ihtimalimiz var hayri.

+ abi ciddi misin?

- valla bak.

+ ya gene tecavüz ederler anlamadın mı hala alın yazımızı? güzel abim benim 47 yaşında adamsın sen, çoluğun çocucuğun var, vallahi üzülüyorum bak.

- işin var mı bu akşam? dostlara gidip iki kadeh içelim diyorum.

+ güzel diyorsun da hakemdi bilica'ydı çok kafa sikersin sen şimdi hayri abi, hadi evli evine köylü köyüne.

- iyi geceler

+ sana da abi, yengeye selam.
(bkz: ağlama değmez hayat bu göz yaşlarına)