bugün

türk futbolunda enteresan olayların döndüğünün ispatıdır. bu ne lan!

not: kaynak eklendi
http://www.turkiyesporgaz...kombineleri/144159-haberi
105 diye biliyorum. enteresandır hangi amaçla alınmıştır derhal açıklansın uğraşıyorsunun galatasarayı karıştırmaya ama dün yönetim aleyhine bir tek tezahürat olmadı amacınıza ulaşamadınız !
lacivertli ibnelerle kırmızılı ibnelerin aralarındaki çarpık ilişkiyi gösterir.
Adamların futbol izlemek iÇin kendilerini tutamayıp kombine aldıklarını gösteren olay.
(bkz: kaynak götüm)
fenerbahçe tribünü hakkında hiçbir bilgisi olmayan sözlük yazarının açtığı başlıktır. bu adam fenerbahçe amigosu falan değildir. gfb grubunun tribün nüfuzunu azaltmak için aziz yıldırım tarafından finanse edilen grubun başına geçirilmiştir. sedat peker'in bir numaralı adamıdır. anadolu yakasındaki varoş semtleri dışında kimsenin iplemediği insandır.
aziz yıldırımın oyunu falan değildir.sözü geçen kişiyle fenerbahçe yönetimi 5 yıldır kanlı bıçaklıdır.aziz yıldırım ihbar etmiştir bu adamları.artık bi pisliğide bize bulaştırmayın.bu heriflerin 3 takım içinde söylüyorum hangi takımlı oldukları bile meçhuldür.sefa kalyanın beşiktaşlı olduğunu söyleyenler bile var.ya düşün bu işte rant olmasa adam salakmı her maç okadar uğraşsın her haftanın 2 gününü deplasmanlarda 3 gününü versin.artık biraz akıllanın amınakoyim ya.beşiktaşı veya galatasarayı bilmem ama taraftar grubu dediğin ne başkan yalakası 12 numara gibi olacak nede gfb gibi hainlik edecek vamos bien gibi cefakar kanaryalar gibi sadece ve sadece takımını desteklemeye fenerbahçeyi izlemeye gelecek.aynı şey diğer takımlar içinde geçerli.tribün reisleri mahfettiler tribünleri.
bana adalet uyduramayan dünyanın anasını s. keyim.