bugün

ahahahah lan futbolu hiç sevmiyorum ama bazen öyle şeyler oluyor ki bu konuya parmak basmak elzem oluyor. biraz önce öğrendiğim kadarıyla bu bahsettiğim şey gerçekleşmiş. düşünsene şey gibi düşmanın bir kadını alıyor yıllarca sikiyor sikiyor sonra işine yaramayınca atıyor başından ve sen de ona aşık olup bir de mal varlığını ona veriyorsun ahahaha. tanım yapalım.

t: kendini ezmektir.
tam olarak yaptığımız iştir. bence iyi de oldu, senaryo tekrar baştan yaziliyor.

2011-2012 sezonunda sahlanmamizdan önce de takim rezil durumdaydi, onceki sene fenerden colin kazim'ı almıştık, takimda yetersiz bir hoca olan Hagi vardı, bi ton vasifsiz transfer yapilmisti, yonetimin de son kozuydu bu hamleler. son sezonda da kabus gibi bir siralama gelmisti ve ardindan yonetim degisip unal babamiz basa gelmisti her sey gulluk gulistanlik olmustu.

takim yine rezil, yine fenerden yine takımda istenmeyen ve yine bir kanat oyuncusu olan volkan şen alındı, bi ton vasıfsız transfer yapıldı gelenler gidenleri aratiyor, takimin basinda yine bir vasifsiz tudor var, yine kabus gibi bir sezon geçecek vaziyete göre, ve tüm bu hamleler taraftar tarafindan istenmeyen mevcut yönetimin son atımlık kurşunu.

bu sene o sene galiba, bi sezonluk cilemiz kaldi renktaslar, bu sene de 8-9-10 civari bir siralama olursa nasipse yeni gelecek yonetim ve hoca ile basaridan Başarıya kosacagiz.

inaniyorum.