8 maç olması muhtemeldir. meireles tükürükten 8 maç ceza almıştı bakalım görelim.
sezonu kapatmalıdır. nokta.
iş tahkime gidene kadar beklenmesi gereken cezadır.

başkan federasyona gider, duruşma yapılır, lig tv görüntüleri yavaş çekim izlenir, hakem raporu siktir edilir.

o yüzden beklenmeli. bu ülkede her şey olur.
hakeme tükürmek başka rakibe tükürmek başkadır.

(bkz: entry ve nick uyumu)
En fazla 6 maç alması bekleniyor. Yönetmelik böyle imiş.
5-6 maç olsunda o da rahatlasın bizde.
sadece direkt kırmızı karttan dolayı iki maçtır..

ama şu gün ülkesine gönderilse üzülür müyüm? üzülmem..
oğuzhan rolünü iyi yapmıştır. küçük diline kadar gir. sonra kar tanesini tükürük diye yuttur.
Meireles ceza yediğinde Portekiz Futbol Federasyonu müdahale etmişti. Bakalım Melo'ya Hayvan Hakları Koruma Derneği müdahale edicek mi.
en kral yorumu erman toroglu yapmıstır:

melo hata yaptı hakeme tukurseydi ceza almazdı hata yaptı futbolcuya tukurdu.
Bir meireles gercegini gordu bu ulke..lobiler kuruldu bir anda kar tanesi..!! Gibi dustu cezasi..meirelesten cok olmasina sasilmaz,burasi turkiye..
4 maç ceza alır sonrada gs zaten oynatmaz.
en az 5 maçtır.
--spoiler--
Meireles ceza yediğinde Portekiz Futbol Federasyonu müdahale etmişti. Bakalım Melo'ya Hayvan Hakları Koruma Derneği müdahale edicek mi ?
--spoiler--
tükürmediği için ceza almayacaktır hele ki meireles in aldığı 4 maçtan fazla bir ceza alırsa o tff yi yıkarlar .
sezonu kapatmalı, sezon sonuda gs den siktir edilmelidir.

aşk'tır cimbombom.
36 maç almalı 1.5m dolar da para cezası verilmeli recm ile idam edilmeli...

ulan kendi adamınız hakeme tükürdü yetmedi ibne dedi eliyle hakem de hepsini raporunda yazmasına rağmen 4 maç aldı. adalet diyorsunuz bi de utanmadan amk. kamera görüntüleri var ortada net olarak tükürmemiş adam. oğuzhan tükürdü diyormuş? allah allah ben de oğuzhan bana tükürdü diyorum amk . hakkatten bazen mallaşıyorsunuz lan. ağzınız açıkken kaçınız görünmez tükürük atabiliyor merak ettim.

hakeme tükürük+hakeme hakaret+hakem raporu=4 maç
rakibe tükürmeye teşebbüs+hakem raporu=12 maç

beklentiye gel. türkiyedeki adalet sisteminin de güzel bir örneği olur. olay melonun dört dörtlük adam olması falan değil. nefret ediyorum kendisinden ama biraz insaflı olun lan. fanatiklik kör etmiş gözünüzü.
melo 12 maç ceza da alsa, sezonu kapatsa da üzülmem az bile derim. Ama şimdi bazı ikiyüzlü pezevenkler burayı ağlama duvarına çevirmiş yok 15 maç ceza almalı yok hayvan hakları derneği müdahale etmeli. Bi siktirin gidin bizi kendinizle karıştırmayın, fanatizm uğruna ırkçılığı da şikeyi de tükürüğü de meşrulaştıran siz değil miydiniz? şimdi hepsi ahlak masası ekibinin üyesi olmuş klavye başında şov yapıyor.

(bkz: hadi git şimdi)
adam olmıyacak bu çocuk.
bence 4 maç yiyecek ama sene sonu gidecek öyle görünüyor.
kaç maç yerse önemi kalmadı artık.
5 maç ceza alır, 5 den az alırsa saçmalık felandır.
benim için olayın 2 farklı boyutu vardır ;
1-galatasaraylı olmamdan mütevellit bana göre olmayan tükürükten ceza alması yanlış olacaktır.(bak bana göre dedim hemen eksiyi basma ben bişey görmedim yani meirelesste de balgam yoktu dimi hemde hakeme ha ama hakem gözünü kapıyo falan net.)
2-olayın bide türk hakeminin prestiji boyutu varki onuda şöyle açıklayayım; şimdi bizim bu melo tükürdü tükürmedi benim umurumda değil ama madem hakem attı bu adamı raporunda da yazdı ver kardeşim 5 maçı en azından hakem otoriter görünsün. biz diğerleri gibi topçuyu kurtaracağız diye hakemi g.t altına atmayalım ne var sanki.
ona en büyük ceza sezon sonu gönderilmesi olacak kanımca.
çöp tenekesinin önünde tek ayağının üzerinde beklemekmiş. federasyon öyle didi.
maç başına en çok ücret alan oyuncu. kaç maç ceza alırsa kardır zaten bir halt oynadığı yok bu sene. tükürmese bile iyi oldu bu olay. hatta ben galatasaray olsam bir de cezaya itiraz etmeyerek fenerlileri göt ederim ama bu yüzsüzlerde nerde onu anlayacak utanma duygusu.
melo tükürdüyse meyrelez şıçmıştır sanırım.