bugün

fatih terim'in surat aşırı komik. bir de küsüp uzaklaşması güldürdü.
Fatih Terim muhtemelen tribüne gönderilmesinden dolayı değil, Abdurrahim albayrak'a attığı dirseklerden dolayı ceza alacaktır.
tam anlamıyla komedi videosudur.. fatih terim ile ilgili seyrettiğim ve güldüğüm videolarda 2. sıraya yükselmiştir..

1.si manu maçında kulübeye su şişesi fırlatma durumudur.. efsanedir..
'ya b çklrmisn ltfn' şeklinde bir tepki göstermiştir.

abdürrahimi otobüs tacizcisi gibi göstermiş bu video, kınıyorum arkadaşlar.*
sonucunda abdurrahim albayrak'ın (bkz: uçan adam sabri)'ye dönüşmesine sebep olmuş hadise.
Dokundurduğu için bozulmuş olabilir.
gol sevinci diye adama vahşi gibi saldırırsan adamın vereceği tepki de bu olur.
arkadan bana da öyle dayasalar ben de dirsek atardım arkadaş.* Abdürrahim abi sevinçten ne yaptığını şaşırmış. Şaka maka abdürrahim abinin yöneticiliği es geçip localardan değil de hocanın yanında maç izlemesi ve her maçta kalpten gidecek gibi maçları izlemesi gerçek bir galatasaraylı olduğunu her şekilde gösteriyor.
koskoca adamlar çocuk gibi çıkmışlardır.
hadi terim, hasan şaş, davala falan neyse de albayrak sen koca yönetici işadamısın.

ne o öyle çocuk çocuk hareketler.
bazı şerefsizler gibi rakip takım hocasına küfür etmedikleri için komiktir.
fatih terim sinirleniyor eliyle itiyor. abdurahimbu sabancıyı yumruklamış adam yanında maç izliyorsan katlanacaksın.
Sabah sabah başlıktaki yorumlar ile birlikte beni gülme krizine sokan videodur.

Süper tespitler çıkıyor helal olsun sözlük yazarları.
aslan sevincidir o aslan. tavus kuşu gibi yelpaze açacak değiller ya.
yıllarca abdürrahim albayraktan dayak yemiş, ceketi yırtılmış aziz üstel , maçtan sonra fatih terim'i arayarak dirsekten dolayı hocaya teşekkür etmiştir.
ben kıllandım lan, fatih terim'in dirsekleri manidar, abdürrahim seviniyom ayağından arkadan dayamış falan olmasın fatih'e.
Aslanların sevinci böyle olsa gerek.
insanlık dışı bir gol sevincidir.
fatih terim'in yeni kavgadan çıkmış küçük çocuk gibi sinirli görünmesine sebep olmuştur. izleyenleri gülmekten ağlatmıştır.
(bkz: abdulrahim albayrak ile maç izlemek)
belki eski ama tekrar gülmeme vesile olan görüntüdür.

http://inciswf.com/albayrakvsterim.swf
güncel Önemli Başlıklar