bugün

çok tribün gezmiş, çok deplasman görmüş ve yeterince analiz yaptığına inan bir yazarın * yaptığı değerlendirmelerdir. kısa kısa geçmek gerekirse;

fenerli kadınlar: genelde avm kızları oluyo bunlar. tikicanlar falan ağızlarını yayarak konuşmalar aman aman uzak olsunlar.

gsli kadınlar: geneli tatlı güzel ama hırçınlık bakımmından bir çarşı kadını değiller.

bjk li kadınlar: çok hırçın bunlar off yerim.

bursasporlu kadınlar: her yerde sikişiyolar, fazla milliyetçiler.

trabzonsporlu kadınlar: buna daha denk gelmedim amk

dişi şeytanlar: mersin idman yurdu taraftarları, hepsi apaçi lan.

şirineler: samsunsporun kadın taraftarları, kadının dibi lan bunlar. bi kadın için fazla deliganlılar. yatak performansları hakkında bilgim yok ama.

izmir kadınları: izmir kadınlarının geneli güzel olduğundan ksk gözgöz altay alayı fena. hiç birisini ayırmam birbirinden ama bucayı bunların arasında sayamam herhalde.

kayserispor taraftarı: tesettürlü tayfa, sarı kırmızı türbanla gelenler var.

eses taraftarı: eğlencesine tribüne maç izlemeye giden ünili kızlar. çok güzeller de var sakal bıyık terk olanlar da var.

konyaspor taraftarı: maça gelen kadın taraftar yok, o derece muhafazakarlar.

ankaragücü taraftarı: gelen sevgilisiyle gelir. diğerleri gelmez maça. ankaragücünün erkek taraftar profilinden dolayı maça gelmiyolar amk.

karabükspor taraftarı: erkeklerinden daha cesur kadınlar. hepsinin bıyığı var. gittik bi keresinde deplasmana, erkekleri yanımıza yanaşmadılar kadınlar karşıdan deli gibi küfrediyor amınakoyim.

elazığspor taraftarı: ikinci konya taraftarı vakası amk. çok nadirlermiş stadlarda. zaten muhafazakar memleket amk.

kasımpaşa taraftarı: bunları eklemeyi unutmuşum bak. küçükler ama mide bulandırıcılar. çirkeflik bunlarda, küfür kıyamet bunlarda amk her bok var. maçtan önce üçlü sarıyolar lan dolma sarar gibi.

ibb taraftarı: bozbaykuşlar inci oluşumu olduğu için hatun yok amk. gelen taraftar incici piçlerin sevgilisi oluyo genelde. zorla maça getirilmiş tayfa bunlar. yazık lan.

adanaspor taraftarı: turuncuları normalde pek sevmem ama bi kere gitmiştim deplasmanlarına, pek fazla gözüme çarpmadı kadın taraftar. gözüme çarpan da 'allahun adamıyık' tipli adamların sevgilisiydi, çarpılmamak adına sakin durdum.

demirspor taraftarı: bunların erkeği, kadını alayı candır lan. öpün alnınıza koyun. kadın taraftarları 'komünist kızlar çirkin olur' önermesini yırtabilecek seviyeye sahipler bence ya da ben öylelerine çok denk geldim. hadi çav bella hadiiiiiiiii

diyarbakırspor taraftarları: kadının tribünde ne işi var lo ? ayrıca tribünler her maç karışma riski taşıdığından kadınlar gitmiyorlar maça. bunların maça gitmeme olayı muhafazakarlıktan değil, aklı bşaında hareket etmelerinden.

gençlerbirliği taraftarı: genelini behzat ç izledikten sonra gençlerbirliğini tutmaya kadar veren kadınların (ki bunların çoğu üniversite öğrencisi ) oluşturduğu topluluk. gençlerbirliğinin erkek taraftar profili gibi bunlar da çok pasiftirler, eğlencesine maça gelip, çekirdek ve muhabbet eşliğinde maç izleyen tayfa. kızların geneli aklı başında ve güzel oluyor şimdi allah var.
sporseverler tarafından gerçekleştirilen değerlendirmedir.