bugün

özgür olsun, insan gibi yaşamı olsun, para sahibi olsun vs.
bunlar olmazsa ölsün daha iyidir.
yazık yahu. afrika bu fakirliği hak edecek ne yaptı.
dünyanın zenginliğinin yüzde 40 ı nüfusun sadece yüzde 1 inindir.
geberin pis fakirler.(zengin piç)
şöyle bir giriş yapalım; dünya üzerinde, kaynağı belirsiz, kara veya vergilendirilmemesi için kaçırılan her türlü parayı saklama bankalarında saklanan, ekonomiye girmeyen, dolayısı ile kimseye faydası olmayan paranın miktarı, tahminlere göre 32 trilyon dolar.

bu kadar parayı bu tür saklama-kaçırma bankalarına yatıran mudilerin sayısı ise sadece yüzbin kişi. şimdi bu bilgi ışığında, yaklaşık 8 milyarlık insanlık aleminin olduğu dünyada, bu yüzbin şerefsiz hırsızın nüfusa oranı nedir.

şimdi, yazarın sorusuna cevap verelim; ölsün abicim. bu fakirler bi zahmet ölsün.
fakire yarım amcık yeter.
bokun değeri olsaydı fakirin götü olmazdı.
hayata tutunsunlar. bizler de elimizden geleni yapalım onlara. fakir herşey olsun ama ezilmesin, hor görülmesin, topluma kazandırılsın. yoksa fakir hırsız oluyor, kaçakçı oluyor vs...
aslında biraz da biz yapıyoruz.
at olsun.
kutsal damacana 3 ü dün izledim.
filmin sonlarında seboyu organ mafyası kaçırıyor işte. mafya nın lideri işte hayat hikayesini anlattı. hayatında ki fakirlikleri. ben fakirlerden alıp zenginlere veriyorum diyor. yani fakir organlarını. ne için yaşıyorsun ne için öl amk diyor.
fakirler in hepsi ölsün amk. o zaman bu (p.ç kur.su zenginlerde sözüm hepsine değil) günlerini görsünler.
zenginler için fakirsiz dünya,erkekler için kadınsız dünya gibidir.
zengin olsunlar.