bugün

ak parti döneminde yaşanmış çaresizliktir. allah kimsenin başına vermesin. inanmaya çalışmak, mış gibi yapmak ve inandırmaya çalışmak gerçekten zordur.

haramzadeler ses kaydını rt yapmış, demekki gerçekmiş diyen var ya sanki obama rt yaptı amk. gülmekten karnıma ağrılar girdi. bu gece güzel geçecek gibi.
amına koyulan millet ferdinin zevk çığlığı.
(bkz: ses kayıtlarına sahte bunlar diyen akpli) evet beklenilen durum gerceklesmiatir.
21.yy da bu fake vıdeolarla olmuyor.
çok ilginç bi eylemdir. vay amına koyym sikilmeye bu kadar meraklı bi güruh daha görmedim.. inanılır gibi değil.. yok artık kesin kanaat getirdim, tayyipcilerin daha alçak bi insan güruhu yok. nazilerden bile kötü çıktı lan adamlar bunlardan daha bi dip seviye ne olabilir acaba çok merak ediyorum.
fake oldugunu ispatlamazsan dünyanın en büyük orospu cocugusun.
Hayatında ses kaydetmeyi bilmeyen, sesin oluşumunu, kayıdın nasıl gerçekleştiğini bir ses kaydını kaydetmenin yanında ses kaydıyla oynamanın ve montaj yapmanın özellikle böyle bir uzunlukta ses kaydında değişim yapmanın neredeyse imkansız olduğunu bilmeyen cahillerin evlerine 800 lira maaş girip milyar dolarları çalanları 30 bin avroya az bi miktan diyenleri savunmalarının acizlik ve şerefsizlik dışında hiç bir mantalitesi yoktur o minik beyinlere ilber ortaylı gibi seslenilmelidir. Çok cahilsiniz keşke ölseniz.
mutlu olmak değil kahrolmaktır.. ülke için üzülmektir.
akgençlik bütün maaşlı trollerini buraya da sürdüğüne göre, yüce divan korkusu teşkilatı sarmış demektir.
mutluluğu kasetlerde arayanların yeni hobisidir. biz mutluluğu sandıkta arıyoruz ve mutluyuz.
chp'li eğlencesi. zaten kasetle gelen liderleri de vardır.
Kabatas yalaniyla orgazm olan zihniyetin icine dustugu durumdur.
Hur iradesi ile yanlisi ve dogruyu ayirabilecek yasa geldigi dusunulen bireyler icin Turkiye'de hukuki sinir 18. yasdir.
Belli ki bu yas sinirina ragmen zihinsel gelisimini tamamlayamayan bir guruh malesef ki var.
Kaset başkanına sahip olanların üç günlük dünyadaki tesellileridir.