bugün

ilginç ya. fake hesaptan kendimi oylamak için açıyorum , şifresini unutuyorum. normal hesabın şifresiyle aynı yapıcam hata veriyor. zall ya da bilirkişi baksa güzel olabilir bu konuda yalnız olmadığımı düşünüyorum.
Moderasyona Yakalanma sebebidir.

Sene 2013... Bir gün arkadaşla fakültenin bilgisayar laboratuarında oturuyoruz. Ben buna devamlı sözlüğü anlatıyorum, hadi üye olayım dedi. Neyse nicki falan girdik,
Şifre kısmındayız... bunu bir hoca çağırdı,
Çıktı gitti. Ulan dedim dur ben üyeliğe devam edeyim... şifre kısmına geldim; unutmayayım diye kendi şifremi yazdım. Amacım bizimki dönene kadar 10 entry tamamlamak. O zaman telefona aktivasyon falan da gelmiyor. Neyse açtım üyeliği, girdim 10 entry... çocuk geldi, dedim al kanka şifreni de değiştirirsin...

Ertesi gün bir baktım çaylak olmuşum amk. Çocuğun hesap da silik. Girdim moderasyona durumu anlattım aynı ip falan diye. Onlar da 'ulan ibneler şifreler de mi aynı?' Dediler tabi haklı olarak. Bizimki ben hesabı ona bıraktıktan sonra girmemiş bir daha.

Bu Da böyle bir anımdır işte. Bence fake hesaplarınızın şifrelerini aynı yapmayın ahaha.