bugün

facebook sigara gibi bir şey gerçekten. bağımlılık yapıyor insanda.bi girdin mi içine çıkmak bilmiyor insan, hele bir de oyunlara falan takıldıysan... başın büyük dertte demektir. işin içinden çık çıkabilirsen.
ben facebook u bıraktım. dersler sınavlar arkadaşlar sözlük twitter derken unuttum da bir süre sonra. aramıyorum artık. kokusunu bile hatırlamıyorum, yazık... ama mutluyum harbi, mutluyum. *
aveanın 0.facebook özelliği bittikten sonra gerçekleştireceğim eylem.
(bkz: facebook pişmanlıktır)

edit: o değil de, bıraktıktan sonra yanında birisi facebook'a girince iğreniyormuşsun.
depresyona giren her türk evkadının en az bir kere yaptığı aktivite sonrası yasanan duygudur..

halbuki facebook kötü değildir yeterki yaşam biçimi olmasın..
(bkz: zor olmadımı)
Facebook'un da sizi birakmasi durumunda gerceklesecek duygudur.
2 gün zor geçecektir fakat bunun için değer.
(bkz: hadi arkadaşlar bilinçlenelim)
(bkz: aydınlanma anları)
bendensin dediğimdir. süper ohhh kafa rahat, huzur var, mutluluk var...
kapatıp o 2 haftalık deneme sürecinden sonra hala açmamışsan gerçekten tiksinmeye başlıyorsun. hayret ediyorsun hala facebookta takılanlara. ama gel gör ki vize-final veya ders seçme dönemleri birilerinden bilgi koparmak adına en büyük ihtiyaç o oluyor.
mark zuckerberg in kitleleri peşinden süreklemesi sonucu sosyal ağdan kurtulduğumuzda sevincek hale gelmemizdir. numara yapma, mutlu falan değilsin ama iyi olmuş. tebrik ederim.

not: mark ın her gün siteye bir yenilik getirmesi nedeniyle yakında adının da değişmesini bekliyorum.