bugün

öncelikle aramaya inandım ve bunları buldum;

(bkz: facebook ta oyun isteği yollayan arkadaşlar)
(bkz: facebookta boyuna oyun isteği gönderen dallama)
(bkz: facebookta oyun isteği gönderen eski arkadaş)
(bkz: facebook da sürekli oyun isteği gönderen akraba)

ama bunlar benim bahsettiğim adamı bir türlü tanımlamıyor. aslında başlık karakter sınırsız olarak şöyle bir şey:
"facebook da hem karizma gibi kuul gibi takılıp ondan sonra villi li cityli oyun isteği gönderen adam" olacak.

hayır adam her gün gündemde ne varsa artık şehit varsa siyah kurdela olsun, milli bayram ise atatürk tü bayrak resmiydi filan olsun böyle duyarlı bir adam gibi takılıyor.
yeri geldi mevlanadan yunus emreden filan sözler paylaşıyor.
yeri geliyor işte varoşluların yarattığı komik durum resimleri ( satlık ev, hasansör bozuk, hatalıysam çaldır ben ararım vb.) paylaşıyor. gülüp beğeniyoruz hemen tabi.
yetmiyor,
kimsenin bilmediği süper başarılı guruplardan şarkılar filan veriyor duvarına ki takdir ediyoruz tabi bunu,
listesindeki herkesin doğum günü olsun, yeni doğmuş bebeği olsun hemen tebrik atmalar filan. ( bunu da takdir ettik diyelim)

böyle bir portre çiziyor adam, duyarlı gibi. hassas gibi. modern gibi.

nerde yuva arayan kirli bir kedi yavrusu var hop herifin duvarında. kim kan arıyor adamın duvarında. kimin çocuğu kaçırılmış kaybolmuş allahını seven paylaşsın varsa o da adamın duvarında.
"otu boku beğeniyorsunuz bakalım şanlı bayrağımızı kaç kişi beğenecek" den geçilmiyor adamın duvarı.

e peki abicim o cityville isteği nedir onu açıklarmısın bana acaba.?
klavye dilekanlısının hasıdır bu mübarek insan.
--spoiler--
cool city isteği
--spoiler--
*