bugün

eşcinselliğin islamda yeri yoktur.
alevi sünni şafi şii yetmemiş anlaşılan. bir yerden daha bölünmek isteniyor. hem de en zayıf halkadan. çok güzel hareketler bunlar.
(bkz: orayı yıkarlar)
(bkz: gay camiisi)
eşcinsellerin ibadeti için açılan camidir. camilere karşı olan fransa'da, açılan camidir. saçma sapan iştir. cami konusunda ayrım olmamalı şunun bunun diye derken, bunlar olayı iyice aşmış(!). arkadaş bu neyin kafasıdır biri anlatsın bana. allah ıslah etsin onları.
(bkz: müslümanlarla dalga geçmenin yolları)
eşcinsellik psikolojik bir rahatsızktır, kanıtlanmışta ayrıca.
bilimsel olarak kanıtlanan bir gerçek var, bazı insanların geninde bu durum olduğu artık kanıtlandı. Yani adamın yaratılışı o şekilde, bu suç ise bilinen tek gerçek var, suç; kendi suçu değil. Her ne kadar eşcinselliğe hoş bakmasam da saygıyla karşılamak gerektiği düşüncesindeyim, sonuçta insanın durumu budur diyebilmeliyiz. Bu insanlar en çok da müslümanlar arasında itilip kakıldığı için, her ne kadar dine uygun düşmese de, hem inançlarını hemde yaşamlarını istedikleri gibi şekillendirmek isteyebilirler. Müslümanların yapması gereken de "sizi bu halinizle kabulleniyoruz" diyerek eşcinsel müslümanların kendilerinden uzaklaşmasına engel olmalarıdır. Şayet buna barış dini, hoşgörü dini diyeceksek işte hoşgörü göstermek için bir sebep.
77 sülalesini geçindirebilecek parayı isviçre bankalarına atan; 12-13 yaşlarında kız çocuklarıyla evlenip bunu kendilerine helal gören; paraya doymayan doyamayan; gerekirse doğup büyüdüğü vatanı bile satabilen; bu günahları alkol almamakla kapatabileceğini sanan kütlelerin tepkisine neden olmuştur.
*
Bu kamuya açık camilerde namaz kılmaktan korkan ya da hoşlanmayan kişiler için özel bir cami.

ben de hoşlanmıyorum kamuya açık camilerden. evimin bir odasını cami yaptırdım. ilahiyat öğrencisi bir imamı da part time çalıştırıyorum. kapım herkese açık. kadınlarla da saf tutarım her türlü. oldu mu? olmadı.

cümle başına düşen faşist kullanımı üzerinden ederi olan çakma aydınlık statüsünde yeri baş tacı olan cami ayrıca. haber okunduğunda iyi niyetli tek bir şey yok. tapınak odasından cami yapalım, islamda yeri olmayan kadın erkek beraber saf tutamaz olayını da değiştirelim, durduk yere merkez camisi ile ara bozalım, durduk yere bölünelim, hem de bunu kamudan hoşlanmadığımız için yapalım diyende suçun olmadığı haber.

sırf nifak. herkese açık camiyi kamuya açık diye nitelendiren bir abuk gruptan hem de.

haber gözle okunmalı, beyin ile düşünülmeli.