bugün

Onlar da toplumun parçası saygı duymalıyız diyenle, dine aykırı deyip saygı duymayanların savaşını anlamıyorum cidden.

Bana iğrenç geldiği için saygı duymuyorum hepsi bu. Ama saygı duymuyorum diye onlara da bir zararım yok. Sizin duyup duymamanız da önemli değil.

Bir sorum var gençler: kimsiniz la siz? Kime ne faydanız var?
tamam kardeşler siz siz olun böyle devam edin allah lut kavmini nasıl helak ettiyse toptan geberir gideriz napalım.
Yaratıcının kızdığı şeye biz saygı mi göstereceğiz diyor adam hayır sen karışmayacaksin. Sana ne bırak kim kimi napiyorsa yapsın. Sana mı soracaklar günü geldiğinde?

Edit; yeri gelmişken şunu da söyleyeyim. Şu lezbiyenlik konusu meşhur oldu bu ara. Türkiye'de çocuğa hayvana canlara tecavüz var ama arkadaşım lezbiyenlige şaşırdığı kınadığı kadar çocuk tecavuzlerine tepki göstermedi. Aynı kefe diyor ya. Aynı mı kefe gerçekten?
kardeş biz kimiz öncelikle bir insan.
doğruya doğru yanlışa yanlış diyen bir insan.
şimdi onların bu durumdan çıkabilmeleri varken ısrarla tercih diye savunmalarından aşırı rahatsızlık duyuyorum. ve rahatsızım diye de herhangi birine saldırmadım. küfür etmedim. lanet ettim o ayrı tabi. fakat yanlış kardeşim yanlış.

bu nasıl birşey biliyor musunuz?

karanlık bir çukur
ne için
zevk için
bizler bu dünyaya kendi zik sevkimiz için gönderilmedik.
karmaşık bir cümle.
açılan taglara bakınca ne kadar pis bir dünya hali aldığını da görebilirsiniz.
eşcinsel yada gay?
Eşcinsel ya da gay?

Anlam bakımından; gay=eşcinsel.

Türkçe’yi yazamayan, savunacağı düşüncelerin içeriği hakkında en ufak fikri olmayan çomarlara laf anlatacaksak.

Siz saygı duymayın efendim.

Eşcinselliği tecavüzle, pedofille, zoofiliyle bir tutan zihniyet; siz saygı duymayın efendim.

iki aynı cins insan birbirine aşık olmuş =eşcinsellik.
Bir sapık cinsel arzuyla rıza dışı eylemde bulunmuş=tecavüz
Bir sapık cinsel arzuyla bir bebeğimize hallenmiş= pedofili
Bir sapık cinsel arzuyla savunmasız bir köpeğe eziyette bulunmuş =zoofili

-neresi aynı ya, hangi kefede tartıyorsunuz siz bunları? Siz ne çeşit riyakar insanlarsınız?

Hayır sapkınlıklarına kılıf arayan bu zihniyet dini alet ediyor; müslümanım ben kardeşim, allah lanetlemiş bu pislikleri diyor.

Senin Allah’ın başkaların da Allah’ı değil mi? Nerede iyi insan olma arzusu, nerede kucaklayıcı tavır? Sen allah mısın da tövbe haşa, yargılamada bulunuyorsun?

Sorarım sana ayrıca sen tam müslüman mısın da, dini işine yaradığı yanından alıp yorumluyorsun?

Kısa ve net: saygı duymamak için başka bir sebebin yok? Bahanelerin gerçekçi değil. Allah değilsin kabul et. Yargılama.
Bitti, gitti.
hahahaha çok komik bir kere bakış açınızda muhalif ve hazımsızlık varsa ben ne yazarsam yazayım zaten size batacak.
biz neyin ne olduğunu çok iyi biliyoruz..

size o karanlık heveslerinizde mutluluklar dileriz banane anasını satayım geberin lan.
şu da var ki
eğer eşcinsellik bir sapkınlık değilse

intizar ve sine örneğin Allah bu yaşına kadar mustafa ile evli güzel bir de evlatlı hayat nasip etti sonra mı yeter şimdi biraz da hemcinsinle dedi????

hadi cevap verin.
bunun açıklaması yok bu tamamen bir sapkınlıktır.
Saygı duymuyorum ama nefret söyleminde de bulunmuyorum. Kimse de beni veya bir başkasını saygı duymaya zorlayamaz. Aynı sekilde kimse de birini gay diye dışlamamalı. Şahsen bu ikisini yapanın birbirinden farkı yok dostlar ikiside kendi istediğini bize dayatmaya çalışıyor. Karışmayın. Bırakın ister erkek erkeğe ister kız kıza ister kız ve erkek.. Yaptıklarının bedelini onlar ödeyecek bırakın istediklerini yapsın karışmayın ve daha demin bahsettigim o iki grup insanı da takmayın.
Toplum içinde, toplumun ahlakını bozmadan, küçücük çocuklara kötü örnek olmayan bir homo var ise ve öyle yaşıyorsa ona saygı duyarım. Diğer türlü saygı falan beklemesinler MK. Onun cinsel tercihinden bin kat daha değerli o küçücük çocukların onlara bakıp yaşayacağı travma.
yahu kardeşim.
bu toplumumuza
geleceğimize
gelmişimize
geçmişimize zarar verecek.
ve artık her ailede bir tane türeyecek.

yanlış olduğunu ve tedavisini anlatmalıyız.
araştırmalara göre cinsiyet değiştirme sayıları da artış göstermiş.
ünlülerden gören parası olan değişiyor.

ulan koskoca kainatı yaratan Allah seni öyle yaratmış lan.
senin ruhuna üflerken erkek yada kadın yarattı diye üfledi.

sen git neymiş tercih özgürlüğü.

rabbim öyle yüce ki nasıl ibret halde şeyler yaşatacak bizlere göstermiyor.

allahım cümle ümmeti doğru yola koysun.
aşk ötedir evet fakat geride bıraktığı herşey hüzün pişmanlık nefret acı öfke hırs intikam savaştır.
oysa Allah aşkını arayan ve bulan insanlar gerçek aşka erişmiş olur.
Ben günah değil diye biliyordum. Konuya hakim biri söyleyebilir mi. Doğuştan gelen bi şey diye biliyorum.
şu beyinle insanlar sana saygı duyuyor ama, sen de yapabilirsin.
(bkz: yoda)
(bkz: y ada)
(bkz: ya da)
öncelikle insana saygı duymalısın, seçimine değil. ondan sonra zaten sorun kalmıyor.
insan oldukları için saygı duyabilirsiniz mesela.
işin içine gereklilik giriyorsa ben yokum.
Gelip sizi s*kmedikçe niye saygı duymayasınız ki? Taş devrinden kalma sorular vol1291738282
Cinselliğin rahatsızlık, hastalık, tercih, seçim olduğunu zannedenler var. Ama cinsellik insan doğasında olan bir olgudur, gerek heteroseksüellik gerek homoseksüellik insan doğasının bir parçasıdır. Bu bilim otoriteleri tarafından kabul edilen bir gerçek. Bundan daha kötüsü cinselliği cinsiyet sananlar var. Cinsellik cinsiyetle bağlantılı bir olgu değildir. Eşcinsel bir erkek kadın değildir, feminen olsa bile. insanlara sırf kendisi olduğu hayatı cehennem edeceksek bunun neresi insanlıktır? O yaptığınız insani yardımların, bağışların, namazların, ayinlerin, meditasyonların ne anlamı kalır? insanları cinsel yönelimine göre ayrımcılığa uğratmak ve onları haklarından mahrum bırakmak ingilizce'de tek Türkçe'de iki kelimeyle insanlık dışıdır. Aşk bir haktır, cinsellik bir haktır, evlilik bir haktır. Lakin heteroseksüel çiftlere bile bazı özelliklerine göre ayrımcılık yapan birçok insan var. Böyle insanlar azalmadığı sürece eşcinseller haklarına ve eşitliklerine kavuşamayacaklar. Bundan heteroseksüel çiftler de çok çekecek. Bu insanlık dışı davranışlara bir son verilmeli. Aşk aşktır. Bilmemek değil öğrenmemek ayıptır. Bu klişe cümlelerin farkında olmak belki de sizi biraz daha insan yapabilir.
bu konu bizi aşmış.
Sana giren çıkan bişey olmadıgı için.
aman lazım değil.