bugün

seversen zikilirsin, zikersen sevilirsin sözüne uyma. bak ne güzel kaybediyorsun.
EDIT: taam taam her kız aynı değildir, her insan da aynı değildir.
çok sev ve her şeyi onun gönlüne göre yap. hayatımda ilk defa yapıyorum belki bunu, ama çaresizce çok sevdiğimden dolayı yapıyorum. kim bilir kıçıma yediğim tekme hangi sertlikte olacak.
Ilgi göster ve onu önemse yeter.
Kaçınılmaz kural , kaçan kovalanir.
Fazla sürmez kız kendini bulunmaz hint kumaşı sanar ve ben neymisin der, kaçar gider.
Ama öğrenir ki sonra dan meğer Sandığı gibi dünya etrafında dönmüyor muş..
Sevdiğinizi belli edin. 2 ay sonra unutup giden pezo olmayın. Adam olun. Uzaklaşmaz! Sorunu kendinizde arayın.
-bi çocukla çık. şaka lan şaka

harbiden çok sevince gidiyorlar bunu yazmış diğer arkadaşlar.
Her şeyden çok sev, onun için canını verecek kadar sev. Kızsan da, haklı olduğunu düşünsen de konuşmadığın her dakika canını acıttığı için hep söze girecek, ilk mesajı atacak kadar sev. başka hiç bir şeyi umursamadan dünyanın merkezine al onu, hem arkadaşın hem de sevgilin olarak görüp sadece onunla yetinecek kadar sev. gurur yapmayıp, her tartışmadan kendine ders çıkarıp onun için mükemmel biri olmaya çalışacak kadar sev.

heh işte, uzar gider bu liste. bu kadar deli sev ki kız terkedip hayatını siksin. beyler, kahvelerdeki hayatın sillesini yemiş abiler zamanında boşuna seven sikilir siken sevilir dememiş, onları sözünü dinlemediğimizden hep bunlar.