bugün

yanlış önermedir, zira ezan beşere yapılan namaz çağrısıdır.
(bkz: ateistlerin önerilerinin içlerinde patlaması)
Ezan sesi yerine kilise cani dinleyesi gelmiste olabilir bu insancigin. Hayret biz ezan sesine hasret yasiyoruz, bazilari bundan rahatsizlik duyuyorlar. Eh simdi elin avrupalisi 21.yuzyilda kilise canini hala bangir bangir caliyor. Ama tabiki o ona kesinlikle daha modern gelmektedir. Simdi bende her daim kilise cani duyuyorum sokakta yurudugum zaman. Adamlar hatta her sabah dangir dangir caliyorlar. ama gidipte adamlarin girtlaklarina sarilip kesin lan sunu demiyorum. Sonucta yasadigin ortamin kosullarina saygi duymalisin. Oyle de olmali.

Ben memnun degilsem bana s*ktir git diyecekler ki zaten cok istenen bir toplum degiliz avrupada, fakat sende Turkiye'de ezan sesinden rahatsiz oluyorsun susmasi gereken ezan sesi degil sensin. Cekemiyorsan sende e bi zahmet s*ktir git o zaman, bu kadar basit.
islama karşı olanların ortaya attıkları zırvalardan sadece biri. bu topraklardaki ezan sesini dindirmeye yedi düvelin gücünün yetmediğini bilmediği gibi, cahilliğini küstahlıkla bastırmaya çalışmaktadır bu güruh. Allahu Ekber sesi bu topraklarda ilelebed inlemeye devam edecektir inşallah.
kendi calip kendi soyleyenlerin musluman olmayanlara karsi daha da hirslanabilmek icin turettikleri bir onerme.