bugün

bu gezi eylemcilerinin camide yaptıkları ile ilgili türlü spekülasyon dönüp duruyor. yok içtiler, seviştiler, yaktılar falan diye türlü terane ama bir gerçek dikkatlerden kaçmıyor ki bu eylemciler sanıyorum birilerinin anneleri ile cinsel bir münasebette bulunmuşlar.

bu nasıl bir intikam alma çabası, nasıl karalamak uğraşıdır arkadaş? normal değil yani, birilerinin canını yakmışlar muhtemelen.

edit: kanıt, kaynak arayanlar bi kendi yazıp çizdiklerine, hırslarına bakıversinler. kaynak belirtip de kimsenin onuruyla oynamak ve hukuki bir sürecin başlangıcına sebep olmak istemiyorum. çok var ama azıcık araştırma yapın tosuncuklarım.
her daim sözlüklerde ve türlü medya organlarında görülebilen kanıtlardır. sanırsam hala sikmeye devam ediyorlardır.
henüz göremediğimiz kanıttır. cümleden anladığımız kadarıyla eylemciler ensest bir ilişkiye girmişler. bir insan kendi anasını niçin siker? bunlar iyice yoldan çıktı. tabi bahsedilen doğruysa.
hiyeraşiyi ilk defa çigneyip bizde varukkk dedikleri içindir bu.

ve var olan düzeni degiştirdikleri içindir bu yara.

hayatımda milletin çöpünü asla toplamam diyen ben bu düzeni bozmak için 10 gün çöp topladım.

gene olsun gene toplarım..

not: seri eksileyin onlar benim davamda ne kadar haklı oldugumu gösterir.