bugün

Dogru insanı bulmak cok zor smdilik dusunmuyorm.
evlenmek ya da evlenmemek bireysel tercihlere kalmıştır ama evlenmek isteyip de maddi veya manevi nedenlerle ya da iksi nedeniyle evlenmeyi gündem dışı bırakan insanlar vardır.

evliliği evlilik programlarında olduğu gibi algılayan ekonomik güç temelli yaklaşımlar insanları evlenmekten soğutuyor.
bizi ilgilendirmeyen kişidir.
Bunlardan biride benim. Hayır karşımdaki insan ev araba iş ve para istedikten sonra neden evleneyim ? Hayat müşterek deniliyor hani nerede bu ortak yaşam ? Sen benden ev, kariyerli iş, kollarına altın bilezik isterken sen neler katıyorsun ? Çokmu eğitimlisin, çokmu iyi bir insansın, evlenince çokmu yük alacaksın kendine ya da fena bir kariyerinmi var ? Evet bir kere evleniyor insan buna dayanarak neden beni dürtmek istersin ki kolu kıllı türk kızı ?
Mantıklı düşünen kişidir, duygusal takılırsa çiçek böcek aşk derse çok tökezler.
olum ben düşünüyorum ama bulamıyorum. en az 4000 tl maaş,2 araba,2 ev,2 yazlık ,2 ayrı bankada hesap (içinde en az 200 bin tl olacak ) . budur yani.
30 u bekar görmek istiyorum bu bir gerçek ama 30dan sonra evlenebileceğin insan sayısı azalıyor.kendim 30ken 45 yaşında bir insanla da evlenmek istemeyeceğim için galiba bu kişi benim.
Sevdiğini bulamamıştır.
geydir.
(bkz: kendimden biliyorum)
sevdiğim kişi ile olacaksa olabileceği en erken tarihte olsun.
ha olmayacaksa da acelemiz yok. *
kendi kendine yetemeyeceğini henüz göremeyen yazar beyanı.

sen saksı değilsin ki koca bir ömrü tek başına eksiltesin, mutlaka birilerine sarılmak ister insan. güvendikten ve emin olduktan sonra öyle de bir ezer geçersin ki o kararını kendine şaşırırsın. bu kadar da planlı yaşamak epey saçma geliyor, sen sevdiğin insanı hele bir bul da sonra yaşayacağın problemlerin endişesi, geleceği olur mu olmaz mı'nın tasası sarsın seni. hey allahım...

gelecek vaat edilmez inşa edilir demişler, bu yazıya bile emek verip yazıyorsan kendi hayatın için de bir şeyler yapmak mecburiyetindesin.
Arkadaş arasında bunu söyleyen kişi hep mi erken evlenir yaa .
Düşünmüyorsa aynı istikrarla devam etmesini tavsiye ettiğim kişidir. Dünya yeterince boktan bi yer.
ikna edilmeyi bekleyen insandır. evlenince aşkın, sevginin biteceğini ve ilişkinin içindeki büyünün kaybolacağını falan sanır; yazıktır.

ama evliliğin de çocukla beraber müesseseye dönüşme ihtimalinden çekiniyor olması da büyük bir olasılıktır. bu durumda ikna olmaktan çok, doğru hazırlanmış bir plan yardımıyla düşüncede değişikliğe gidilmeye çalışılmalıdır. o yüzdendir ki evlilik konusu için '' hazır olmak '' diye bir olgu vardır.
evli ve mutlu bir çift görünce 360 derece dönecektir.
(bkz: aman ali rıza bey ağzımızın tadı kaçmasın)
Dürüst birini bulmanın imkânsıza yakın olduğunu düşünen kişi olabilir.
benimdir. neden eve gittiğim de artık benden bıkmış belki nefret eden muhtemelen de aldatmış ve aynılarını benim de yaptığım bir kadın olsun ki.
Hiç huzur bozmaya gerek yok.
onla bunla sevişmekten çok, anasının amını görmek istemiyordur belki.sonucta evlenince kimin ayvayı yediği belli değil.
Üçe ayrılırlar.

tek gecelik sevenler.

yalnız yaşamayı sevenler.

o nu unutamamış saplantılı kişiler.

3 lere acımamın yanısıra 2 yimdir.
benimdir. ne gerek var sıkıntıya. yaşa hayatı işte.
götüne güvenemeyen kişidir.
kendi çevresinde en erken evlenecek kişidir. maalesef gerçek.
Benimdir, çocuk yapacak bir taşıyıcı bulsam yeterlidir.
güncel Önemli Başlıklar