bugün

okuyup düşününce insanın hayatının seyrini değiştirecek, hak verilmemesi imkansız, geçerliliğini ilelebet muhafaza edecek gerçeklik. üniversite yıllarımda tek başına yaşamış olmamdan mütevellit; çamaşır yıkadım bildiğiniz leğende makine de yoktu tabi, bulaşığı söylemeye bile gerek yok zaten yapılabilir bir şey, yemek de yani artık internet elimizin altında ve her şeyin bir usulü var açıklanmış bir şekilde prosesi belli. şimdi nereye geliyoruz. yılın her gününde bu işlerden ötürü yaptıklarını başımıza kakan kadınlar aslında olmasa da işler yürüyormuş demek ki. niye evleneyim dırdır çekeyim ki o zaman. bi çiçekten bal alırım, sonra sıkılır bırakır başkasına giderim. erkeğim sonuçta toplum bana birden fazla kadınla birlikteyim diye kötü söz de demez. o kadınlara özgü durum, siz kendi derdinize yanın.

şimdi mıymıylar çıkıp diyecek ki oradan; sen bi kadını sevip evlenmek istemiyormuşsun ki zaten hizmetçi istiyormuşsun kendine filan. arkadaşlar size hahahahaha diye ağzımı açabildiğimce gülmek istiyorum. yeryüzündeki en şanssız ırksınız. yani dünyaya isveçli, norveçli, ingiliz, italyan ya da ispanyol dişiler olarak da gelebilirdiniz ancak türk dişileri olarak geldiniz ve bu coğrafyada türk erkekleri ile birlikte yaşamak zorunda bırakıldınız.

şu an bu yazıyı okuyan bekar hanım kardeşlerimin yüzde doksanı ileride kendilerinden sadece bunları (yemek, çamaşır, bulaşık, temizlik) bekleyecek olan beylerle evlenecekler. siz sanıyor musunuz ki o romeo, o aşkın prensi, o romantik harika her zaman sizi bir prenses gibi hissettirecek ve mutlu edecek. hahahaahah arkadaşlar. sizin için üzülüyorum. oysa ne hayalleriniz var ve ne mutluluk sahneleri geçip gidiyor aklınızdan. zamanla bunların hepsi yok olacak.

cinsi münasebetlere hiç girmedim pek konuşmayı sevdiğim konular değil bu konular ama bir erkek sizinle sevişmek istiyor olması sizi sevdiği ve ileride evleneceği anlamına da gelmiyor. şu an genç yaşlardaki hanım arkadaşlarımızın sevgilileri ile yaşadığı şeyler sevgililerin gerçekten onları sevdiğini düşündürebilir ancak bir erkek olarak söyleyebilirim ki aranızda en fazla %3 belki %5'lik bir şanslı kesim var, gerisi gene benim yukarıda söylediğim noktalarda konuşlanıyor. hadi bir test yapalım mı. sevgilinize 1 yıl boyunca öpüşmek ya da yakınlaşmak istemediğinizi söyleyin. her şeyin rayına oturması ve tamamen ondan emin olmanız gerektiğini söyleyin. ciddi olun ve kararınızda kati olduğunuzu hissettirin. sonra da gelin aldığınız tepkileri burada beraber tartışalım. hahahaha. yazık yav. valla iyi ki erkeğim. benim hiç böyle dertlerim yok.
sonunda anlaşılmaya başlanmış gerçektir. Beyler kadınlar sizi kendilerine aşık edip köleleri yapıyorlar anlayın artık. kanmayın bu oyuna. ayrıca her gün aynı yemek yenir mi lan hahaha. Aşk falan diyorlar bir de canlarım benim. Bak yine güldüm.
Erkekle mi evleneceksin.

Valla bir kadın bana güzel yemek yapsın sevgiye boğarım katılmıyorum dostum.
(bkz: nereye sokacaklar)
(bkz: Ayı ile evlendim gölden balık yakalıyoruz)

(bkz: Bal arıları çok çekici değil mi)

(bkz: Dayım beni çok güldürüyor bu aralar)

Nokta nokta nokta.