bugün

Sadece ben de mi vardır bilmem ama büyük meraktır.
Acaba adı ne olacak, neleri sevecek, nasıl tanışacağız, şu an ne yapıyor... çoğu zaman bunları düşünürüm.
Keşke bilme şansım olsaydı.
bilsen evlenmezsin o derece diyeyim ben sana.
yapilmamasi gerekendir.
kusura bakmayın ama büyük ihtimalle şu an da başkalarının kollarında olan birini merak etmektir.
evlenme zamanının geldiğinin, ancak evlenilecek 'ideal' erkeğinin/kadınının henüz hayatında olmadığının ve belki de olamayacağının göstergesi, kafada kurulan senaryosu, endişesidir. her şeyin bir zamanı vardır. ha 20 de ha 40 da. (40 da çok oldu ya daha erken olsun. amin.)
o kadar yalnızım ki tahayyül dahi edemiyorum o'nu. belki şuan bunu okuyor fa.
içinde Bulunduğum durumdur. Çok sevse bari beni bu kadar beklettiğine göre.
Nationalda yapılan bir araştırma sonucu 15-19yaş arasındaysanız evleneceğiniz beyi yada hanımı şimdiden tanıyormuşsunuz.
garip olandır, sürekli düşünülmektedir.
varlığına inanmadığım için hiç başıma gelmeyen durum.
4-5 yaşımda kendimce bir şey keşfetmiştim.
evlenen insanlar sima olarak birbirini az buçuk andırıyordu. otobüs de vs bunlar evli bunlar değil diyordum simalara bakarak. kendimce bir keşif. bunu paylaşmak istedim. Tip değil de hayırlısı ( huyu, huyuma olsun ) kafi.
Her insan yaparmış. Ya oradaki "her" değilim ya da "insan" çok affedersiniz aşağılamak gibi oluyor kendimi ama. Merak etmiyorum gelenin geleceği var ise gelir zaten. Bana kalsa öyle biri tek surette var olamaz bile ne ise. Evleneceğim erkekten önce bir sürü merak edeceğim şeyim var. Her konuda. Sevmiyorum ilerideki kişiyi hayal etmeyi geleceği varsa da gider.
o merak etsin ben değil,ben zaten onu tanıyorum o beni henüz tanımıyor.
MERAK ETTiĞiN GiBi OLMAYACAK, Bi DE BÖYLE DÜŞÜN *
biz ne yapacağız mülayim.merak etmeyelim insanın başına ne gelirse meraktan gelir.
etmeyin boş yere o kendisi geliyor zaten.