bugün

iki tarafta farklı görüşlerde olup ortak noktaları sürü psikolojisine sahip olmaktır.
Çok fark vardır, insanlar evetçilere evet dediği için kızmıyor anlamadığınız yada anlamak istemediğiniz nokta bu, biz herzaman güçlünün yanında duran asalak, yalaka tiplere karşıyız, bu tipler herzaman ülkemizde mevcut, yarın başka parti gelse inan bu yalamalar değişmez.
şahsen araştırdım ve hayır demeye karar verdim elhamdülillah koyun değilim.

bir önerme.
beyin yakan önerme fark olmasa tek görüş olurdu. bir kısım düşünerek kavrayarak velhasıl ileriyi görerek oylama yapıyor. diğer kısım yanlış olduğunu bilse bile ısrarla kafasında en üst düzeye çıkardığı insanların sunduğu metni sırf sunan kişiye bakarak oylama yapıyor genel olarak bu kısımda sürü psikolojisi olduğu söylenebilir.
iki tarafta olaya sistem olarak değil, RTE denilen 'şey' e sempati-antipati gözüyle baktığından doğru bir değerlendirmedir.
yav he he hiçbir şey dememek sanki sürüden kopup irade göstermek. başkanlık ülkenin kaderini belirleyecek bir oylama olacak ve buna sırf farklı olacağım, ben özgür bir bireyim, bakın hepiniz aynısınız kafasıyla yaklaşmak sorun. o siyasilerin aldığı kararlar yarın senin hayatını her anlamda etkilerken buna karşı duyarsız kalmak vatandaşlık bilincinden uzak olmaktır.