bugün

50 karakter yetmediği için başlığın aslında şu şekilde olması gerekiyordu "eve yatıya gelen kızın sıçmadığını kanıtlamaya çalışması." her neyse konumuza girecek olursak eve yatıya gelen kızın tuvalete gittiğinde "yahu i phone me yeni bir oyun yükledim çok hoş her tuvalete girdiğimde bunu oynuyorum vakit nasıl geçiyor anlamıyorum." bahanesini kullanarak tuvalete sıçmak için gitmesi durumudur. sanırsam arka fondan gelen osuruk ve buna benzer seslerde oyunun fon müziğiydi, ha birde son ölüm vuruşunu da unutmamak gerek sifon çekilir ve puff level atlarsın. kızın arkasında hayat durdu amk hala oyun oynadığını iddia ediyor.
eve yatıya gelen erkeğin (bkz: hayatin sillesini yemis adam) sıçmadığını kanıtlamaya çalışması ile eşdeğer durumdur.
eve gelen kızın sıçmadığını kanıtlamaya çalışması bol bol osuracağının garantisidir. ne demiş atalarımız osuruk boku tokatlarmış.

hayallerimi suya düşürme bebeğim, ben görmezden ve duymazdan gelirim sen sıçarken yeterki osuruğunla boğma beni.
bir de "tuvalet nerede" yerine "lavabo nerede" diye sorarlar. bu yüzden hep korkmuşumdur acaba lavaboya mı yaptı büyüğünü diye. kontrol ederim. lavaboyu sorunca daha kibar olmuyor anlayın bunu hatta daha abes oluyor! tuvaleti sorun ve kem küm etmeden patır patır bırakın ne varsa! yalnız değilsiniz, hepimiz sıçıyoruz!
gereksiz bir kanıtlamaya çalışmaktır.

çünkü hepimiz biliriz ki, eve yatıya gelen her insan pötür pötür sıçmaktadır. istediği kadar oyun, şu bu konularını ön plana getirmeye çalışsın gerçek bu değildir, ve o güzeller güzeli bayan, kadın,kız , kraliçe, prenses, her neyse, tuvalete girip zort zort osurmakta ve de çatır çatır sıçmaktadır. bu bir gerçektir. bilmeyenler öğrensindir.
insanın üstüne sıçarak kanıtlayan görmüşlüğüm vardır.
-ne o ahucannaz kıvranıyorsun git sıç
+ne sıçması oradan öylemi geliyorki sana hayretsin yani
-ya kızım felsefeye çevirme işte gidip sıç film koyucam hadi
+allahım yarebbim yahu ben sıçmıyorum tamammı berkaycan
-ispatla lan otur tamam öyle ama kıvrandığını görmicem
+ya tamam gör bak sıçmıcam hayattada sıçmadım bilesin
-ya kızım 5 dakikadır sıçıyosun haberin yok lan bi sus amk film izleyelim.
pembe bir kapsül halinde sıçtığını kanıtlamaya çalışan kızın bir üst versiyonudur.
ne gerek vardı şimdi böyle bir şeye dedirten başlık.
(bkz: iğrençsiniz ibneler)
''of yüzümün şurasında siyah nokta çıkmış sıkıyorum sıkıyorum çıkmıyor bir bakıversene deli oldum iki saattir'' deyip peşinden gelen efil efil kokuya aldırmadan geçiştirmeye çalışan kızdır.