bugün

ev ilanı sitelerine bakalım mümkünse. daha verimli kadınlar oluyor. emlakçı aracılığı olan evleri direkt eliyoruz. bize, sahibinden olanlar lazım.

benim favorim memur eşleri. dün 10-15 ilandan sonra eşi mardin'de öğretmenlik yapan bir hanıma rastladım sonunda. telefonu "selamün aleyküm ablam" gibi avam kelimelerle açmayacaksınız. bu çok irite eder karşıyı.

"iyi günler hanfendi, eşyalı daire ilanınız için aramıştım" gayet uygun. bundan sonra iş biraz da çeneye kalıyor.

ben güven kazanmak amacıyla, nişanlım ile kalacağımızı, bizim de memur olduğumuzu, bu sene evleneceğimizi sallıyorum. opsiyonel olarak değiştirilebilir bu tabii.

kadın bize evi gezdirmek için bir tarih veriyor. o an bile elim sikimde, yaşayacağım zevki hayal etmeye başlıyorum. eşi şehirdışında olan bir kadın, mutlaka çok azgındır. çelikten yapılmış pipime karşı koyamaz. nitekim koyamıyor da.

banyoyu dahi gezemeden domalanlar oldu. kimisi sadece oral yapıp bırakıyor, pişman oluyor. önemli değil. canları sağolsun. dudakları sağolsun. iyi kötü ateşimi alıyorlar. onlar üzülmesin diye her seferinde evi tutuyorum. tek sorun o.

47 evim oldu. dul kadın sike sike aylık kira masrafım tavan yaptı. yine de engelleyemiyorum kendimi. astsubay eşi falan gördüm mü dikleşiyor. kısmet hep bunlar.
görsel
(bkz: oha)
güncel Önemli Başlıklar