bugün

ergın ataman a göre galatasaray ın en ıdeal gruba düştüğü sezondur. olympıakos sıena bunlar ısım yapmış takım olsalar da şu an bıraz sıkıntılı günler geçırıyorlar zaten gruptan çıkmak ıçın ılk4e gırmenın yettığını de düşünürsek galatasarayımızın ınşallah gruplardan çıkacağı ve çıkarken de yıne 2güzel olympıakos maçı ızleteceğı maçlar olacaktır.
galatasara liv hospital, fenerbahçe ülker ve anadolu efes'in gruptan rahatlıkla çıkacağını düşünmekteyim. d smartın yayın haklarını satın aldığını duyunca bir kez daha küfür ettim. neyse internetten izleyeceğiz bu sezonu.
anadolu efes'in grup liderliğini zorlayabileceği sezondur, fenerbahçe ve galatasaray'ın 3. veya 4. olarak çıkacağını düşünüyorum bütün türk takımlarına başarılar, umarım artık bir türk takımını* final four hatta final de görebiliriz.
3 takımın da top 16 ya kaldığı.

iyi başlıyoruz kötü bitiriyoruz. umarım bu sefer final four görür bir takım. e görsün artık. 3 takımla top 16 da kaç ülke var arkadaş.
ama büyük takımlar üst turlarda neden büyük olduklarını oynadıkları basketbolla gösteriyor.
ben bu 3 takımımızın bu seviyede hala büyük takım olamadıklarını ya da büyük takım gibi oynayamadıklarını düşünüyorum.