bugün

hayırlı nesiller arkadaşlar...

yüce allah'ın sanal alemlere rahmet olarak gönderdiği ulu'l azm bir evliya olarak ulu önder ismail alpen'in çağrısı üzerine uludağ sözlük'teki islam ordularını komuta ederek sözlükteki ateist isyanını bastıran, şeyh salih bediüzzaman hazretleriyle beraber cihad ilan ederek binlerce ateist yazarı sancak-ı şerif altında toplayıp onları iman nuruyla irşad eden, her gün maruz kaldığı sayısız hakaret ve iftiraya rağmen peygamber sabrı göstererek ağzından bir kez olsun kötü söz çıkmayan, kimsesizlerin kimsesi, takkesizlerin takkesi, ezilenlerin gür sesi, suskun dünyanın hür sesi hz etuuu radiyallahu anh'ın yolu eğer uludağ sözlük'ten geçmeseydi on birinci nesillerin de günümüzde var olmayacağı gerçeğidir.

her ne kadar bugüne değin bu sırrı adeta türbanlı bir genç kızın bekaretini evleneceği adama saklaması misali saklasam da son dönemlerde şahsım üzerine oynanan kirli oyunlar ve yapılan suikast girişimleri sebebiyle perşembeyi cumaya bağlayan şu mübarek gecede sözlükte derin bir infial yaratması muhtemel olan bu büyük gizemi ak takkeler huzurunda günyüzüne çıkartıyorum... şunu herkes bilsin ki on birinci nesil yazarlar benim yüzüm suyum hürmetine sözlüğe alınmıştır. neden benim sözlükte olmadığım dönemde on ikinci nesil yazar alımı yapılmadı sanıyorsunuz?

''benim nâçiz hesabım bir gün elbet silik olacaktır. fakat uludağ sözlük ilelebet payidar kalacaktır.'' k.etutürk.

2014'teki hali sakın unutma,
etuuu'ya dil uzatma sebepsiz.
Sen yine çaylaklıktan çıkardın amma
zall kimdi bilemezdin şerefsiz!
On buçukuncu nesilmi olacaktık?
Eksik tespittir.
Doğrusu şöyle olmalıdır; "etuuu olmasaydı on birinci nesiller olmazdı, oytunkaran olmasaydı on birinci nesiller bu kadar daha olurdu."
Olmasaydın da olurduk diyor bazı akp özentileri on birinci nesiller. Ben demiyorum, onlar susup nankörlüklerini konuşturuyor.
Senin, Atatürk ile beyinsizce dalga geçmeye çalışan parmağını silkeyim.

Yavşak bir aktroll, onlar her yerde.
Etuu da baya doğurgan herhalde. Bunca adamı çıkarmış.

Büyüksün etuu.
Etu sayesinde Dokuzuncu nesilden umudunu kaybeden modların önce onuncu sonra on birinci nesli sözlüğe alma nedenidir.