bugün

kişilerin karakteri ile doğru orantılı bir davranış türüdür herkesi genelleemk gerekir kişiye göre kendine bu durumu yediren vardır yedirmeyen değişir.
hali hazırda bekletilen fuckbuddylik yapmaktır. zor zaman dostudur, ihtiyaç giderilmek içindir.
Gayette yapılabilen eylem hala da birbirimizi arayıp sorarız.
gerçek anlamda bir sevgililik süreci geçirilmişse, imkansızdır. fakat fuckbodyliği kendilerine yediremeyip, duygusal bir bağları olmamasına rağmen kendilerini sevgiliyiz diye kandırmış çiftlerde görülebilir.
zor olandir, en azindan benim için.
işin içinde seks olmadan da mümkündür.
arada bir buluşulur, muhabbet edilir, birşeyler içilir...

tabi eski sevgiliyle bir zamanlar ilişki gerçekten ilişkiyse.. seks dışında hayata dair birşeyler de paylaşabildiyseniz neden arkadaş kalmayasınız..
eger sizin icin cok degerliyse hayatinizdan cikartmak istemiyorsaniz yapicaginiz eylemdir iki tarafta zorlanir ama sonradan alisilir.
terkedip giden ve daha sonrasında arkadaş kalalım diyen birisi kadar itici bunun öncesinde aşalık bir insan daha olamaz. yaşanmışlıklara anılara hüzünlere mutluluklara rağmen bunu diyen birisi dövülmeli hatta gerekirse linç edilmelidir

seveni sikerler
sikeni severler ...
arkadaş kalınmaz. fuck buddy olunur.
- yani şimdi biz ayrılırsak arkadaş kalamayacak mıyız?!!
+ ben seni arkadaş kalamayacak kadar çok seviyorum buseee...
- (ağzını yayarak) dorruuuuukk...
izmariti yakıp tekrar içmeye çalışmak gibidir.
kişiye ve aranan yaşananlara göre değişir.
eski sevgili zatensevgili olamamıştır. sözde kalınabilir. görüşmeye gerek duyulmaz
herkesle arkadaş kalınmalı sadece öyle sıradan merhaba merhabalık bir arkadaşlık .
kalınırsa gavatlığın kabulu ile eş değer durumdur. seviştiğin insanla arkadaş kalamazsın, için gider en kötü.
nasıl kalınır? aşık olduğun insanın başkasıyla aşk yaşamasına senin için çok sıradanmış gibi yaklaşamazsın herhalde.
çok zor bir durumdur.Her ne kadar sevsende onun başkasını sevmesi bunu engeller.
bu ne be! şaka yapıyorsunuz galiba. şayet ben asla arkadaş kalamam.. eski sevgilimle sadece bir defa görüşme kararı almıştık. ona karşı hala bir şeyler hisseden biriyim hala kabullenemedim durumu, 1,5 yıl geçmesine rağmen her neyse.. whatsaptan yazışıyoruz ona olan aşkım gittikçe daha çok büyüyor oda anlamış olacak ki bunu yapamam dedi görüşemem dedi sana dokunsam ağlayacaksın dedi, eskiden yaptığını yaptı engelledi beni... kendimi çıldırmış bir halde sümüklerim aka aka ağlarken buldum. bence her iki taraf hala bir şeyler hissediyorsa bu mümkün değildir.
yoktur öyle bişe,boşuna kafa yormayın..
acaba arada yine düzüşür müyüz ki? düşüncesiyle yapılır.
biz düşman değiliz ki arkadaş kalalım saçmasının gözünüzün önünde sevgili yaparak sıvandığı durum.
zor bir durumdur.
Gayet normal birşey.
Bu yanda dursun belki lazım olur. Ayrıca o erkeğin ben alnına koyim. Kişiliksiz, karaktersiz.
zordur fakat imkansiz degildir.
güncel Önemli Başlıklar