bugün

üzümemiş olsak eski sevgili kavramını kazandırmış olmayız. genelde ilişkiler belli başlı ve üzücü sebeplerden dolayı biter. bir de insanlarda ilginç bir inanış vardır ah almak..

ah almak kişinin istemediği bir şeyi zorla veya elinizde bulunan fazla imkanlardan dolayı yaptığınızda aldığınız bir şeydir. kız ve erkek istemiş örnek: ilişkiye girilmiş sonra ayrılmışlar ve kız veya erkek bunu kast ederek ah etmiş? burada herhangi bir zorlama var mıdır? madem sex seni perişan edecek bir şey neden yapıyorsun?
dün eski sevgilisini üzen yarın yeni sevgilisini üzer. peki ibrahim bu durumda ne yapar? elbette ibrahim üzülmez o orta acar defans yapar arada sırada abdullah gül'e benzetilir başkada işlevi yoktur. zinhar üzülmez. üzülür diyenler dış mihrakların ekmeğine yağ sürmek isteyen içimizdeki kuzey korelilerdir.

peki son pişmanlıktan bir fayda gelir mi? yoooo gayet tabiki nayir. ama hiç olmazsa bu da birşeydir. pişman olabilmek.

ama pişmanlık yasasindan faydalanip esekliğe devam edilirse o kişinin pişmanliğina inanilmaz. en fazla pişmaniye olur. o da anca sehirler arası yolculukta akla gelir.

schweppes limonu haric diğer materyalleri bir halta benzemiyor değil mi benjamin? benjamin huuu? mutfakta biri mi var benjamin? bir tıkırtılar duydum yoksa mickey mouse mu?
Gelecekte siz de onu çok üzün, ödeşin. Kan davası filan kalmasın.

Edit: eksilersin işte öyle.
eskinin ne olduğunu bilmeyen suser beyanı.
daha da iflah olunmaz.

kendimden biliyom.
Sevgiliyi hiÇbir şey yapmadan da üzebilirsiniz . Ben öyle yaptım. Beni bıraktığında öyle şeyler söyledim ki ona , beni kaybettiğine üzüldü , benim bu halime üzüldü ama aşkını kaybettiğine üzülmedi. Günlerce ağladı , güclü kalmaya calistim ben. Sonunda dayanamayıp ben de akıttım gözyaslarımı ona , ama bu sefer güclü olma sırası ondaydı , ağlamama sırası. Taa ki caresizliğimi görene kadar.
Karmalarını düzeltmek için bir süre sonra arayıp günah çıkartanlar oluyor. Ben genelde üzülen tarafta oluyordum. Geçen sene bu karma sıfırlamanın bir modası mı vardı neydi bilmiyorum ama farklı zamanlarda 3 eski sevgilim de benimle iletişime geçip buluşmak istemişlerdi.

Artık benden sonra ne yaşamışlarsa onu bilemiyorum. Bed dua eden biri de değilimdir. Neyse, buluştuğumuzda gayet iyi davranıp eski hatalarından bahsetmişlerdi. Birincisinde anlamamıştım bu durumu ama ikinci ve üçüncü ile buluştuğumuzda fırsat vermedim iyilik meleği olmalarına.