bugün

otogara giden yol.
en etkilisi bir teoman taktiği olan eski sevgiliyi unutmak için başka kızlarla ilişkiye girmektir.
zamana bırakmak.
bu işin ay şöyle yapıyım vay böyle yapıyım da unutayımı yok.Onu hiç düşünmeyeceksin, ciddiye almayacaksın.Eğer eski sevgilini unutmak için ayrı bir çaba sarf ederseniz , bu ters bir hareket yapıp sezi ona daha çok bağlayacaktır ve durumu daha karmaşık hale getirecektir.
Yaşanan güzel şeylerin yerine onun size yaptığı kötülükleri düşünürseniz hemen uzaklaşırsınız. Sevginizden ölseniz daha elbet acı çektirmiştir o anlar aklınıza gelsin.
en iyi yöntem kafanızı bir yere vurmaktır. hafızanın belirli bir bölümü silinecektir. lakin eğer o kısım gitmedi ise bir kaç kez daha kafanızı vurabilirsiniz. belki de başka bir şeyi farkedersiniz...
favori unutma yöntemimdir.
http://www.facebook.com/v...170095515327&comments

(bkz: sevgiliyi sıçarken düşünmek)
Hz. Sıla'dan geliyor... "Oluruna bırak".
Bunun elle tutulur, gözle görülür bir yolu yok. unutacağım diye çabaladıkça bataklıkta kalmış gibi dibe gidersin. sakin bir şekilde beklemekten ve uzanacak bir yardım elinden başka bir alternatifiniz yok. bu bekleyiş yıllar boyunca da sürebilir, kısa bir dönemde de bitebilir. süresi o kişinin yaşam tarzıyla, şartlarıyla, çevresiyle doğru ya da ters orantılı artıp azalabilir.

unutmanın bir yolu yoktur fakat hatırlamamak için alınabilecek olası önlemler: ona ait olan ve onu hatırlatan metaryallerden kurtulmak, birlikte gidilmiş olan mekanlara zorda kalmadıkça gitmemek, beraber dinlenen şarkı veya şiirleri arşivden temizlemek vs.

Umarım ben dahil bu dönemden geçen herkes bir an evvel eski günlerine döner.
sevgiliye karşı sevginin şiddettin nasıl olduğu bağlamına bağlı olandır. zira çok sevmişse g.te giren şemsiye misali unutmak namümkündür.
(bkz: elizabeth)
boşuna uğraşılan durumdur.elbet hersey bi şekilde hatırlatıyor bu şekilde yaşanmayı kabullenmek gerekir .unuttum demekte bir hatırlamadırmış.
kötü resimlerine bakmak.
gidin ders çalışın, okulu bitirmeye bakın, staj yapın, okul bittiyse eğer; girin bir yerde çalışın, çabalayın. hayatın içine akın, zamanınızı iyi değerlendirin. sonra bir bakmışsınız ne eski sevgili kalmış ne bir şey.
(bkz: eski sevgili sayısını artırmak)
su, en iyi ilaçtır. bol su içelim. bol yürüyüş yapalım. vücut çalışalım. pazılarımızla övünelim eğer hatun kişiysek zayıflayalım. para kazanmak, kariyer yapmak gibi şeylere kafa yoralım. en önemlisi oyun oynayalım. oyun oynamasını bilmeyenlerin işe yaramaz tipler olduğunu unutmayalım.
buraları okumayın derhal kapıtın efem.
onunla geçirdiğiniz güzel günleri değil de o güzel günlerdeyken bile yanınızdan ayrılıp ayrılıp gittiği tuvaletteki halini düşünün.

ıykk harbi soğuyor insan ya.
gerekli iletişimi sağlayabileceğiniz sosyal paylaşım sitelerinden şahsı silip engellemekle kolaylaşır. ayrıca telefon rehberinden de silmek gereklidir. bu sayede her merak ettiğinizde resimlerine bakıp, en son neler paylaştığını göremeyerek yavaş yavaş unutmaya başlarsınız.
resmini klozete atın, üstüne sıçın. uludağ sözlük onaylı.
20 tl'si olana çok basit.

anlatayım da dinleyin;

bilyoner.com'da bir hesap alarak hesabınıza 20 tl yatırın. daha sonra oturun başına 2 liralık kuponlar halinde bütün gününüze bir kupon gelecek şekilden oynayın. şerefsizim zaman nasıl geçiyor anlamıyorsunuz, kazanmak veya kaybetmek önemli değil. valla lan, hayatın bütün dertlerinden arındım, mis gibiyim. dur 2 gece maçı yazayım da gecem şenlensin.

3 gün önce ayrıldık, kızın adını unuttum, denedim %100 çalışıyor.
yenisini bulmaktır.
(bkz: tequila)

(bkz: tuz)

dahasi da var

(bkz: limon).
Kaderın yollarında mukemmel sevgılıye gıderken bır ugraktır eskı sevgılı bır ısarettır. zaman ılacın, yolun sonundakıde mukafatındır
gözlerinin başka birine baktığını düşünün;
size kullandığı cümleleri başkasına söylüyor,
başkasına dokunuyor,
başkası için gülüyor,

siz vaad ettiği hayalleri başkası ile gerçekleştiriyor...

'ben onunla doğmadım ki onsuz yaşayamayım!'
bunu benimsemek gerek en çok...

unutulmaz'a inanmıyorum artık;
unutuluyor.
yeter ki yürekten iste...

ve yüreğinin güzelliğini o'na değecek birine göster.
sıradan'larla vakit harcama.