bugün

Eski sevgilisi olmuş erkeği istememek kadar normaldir.

(bkz: saçma sapan konuşma la)
Haklı bir düşünüş şekli olabilir.
Zira erkek adam dediğin eski sevgilisi olmuş erkek ister.
Yo valla benim hiç olmadı isteyenim de yok. Ve erkeklerin çıktığı kızların geçmişlerini de gaayet iyi biliyorum.
Erkeklerin bir sürü eski sevgilisi olması ama yeni kız arkadaşlarının daha önce erkek arkadaşı olmaması. Bu durumda bu mal erkeklere denmez mi be kardeşim senin daha önceki çıktığın bayan değilmiydi, tek kullanımlık kız mı üretiliyor senin orada. Bir kere sevgili oluyorsun sonra bırakınca evrende kayboluyor, onun yerine sana yeni sıfır kilometre gelecek, way be bu teknoloji bizi aşar.
Hı durum şudur; er kişi der ki etraf çok bozuk kızlar vıcık vıcık oldu haklıdır, o zaman erkeklerde, kendisi de orada burada sevgili yapıp bir onla bir bunla takılmamalı.
Anlatım bozukluğu olan istektir. Tam olarak ne istediğini bilmeyen erkek "eski sevgilisi olmuş kız" derken sevgilisinden ayrılmış kızı kastetmektedir. Hali hazırda eski sevgilisi olmamış yani birlikteliğine devam eden kızı isteyebilir zannımca...
on beş yaş altı kızlarla çıkan erkek isteği.
Günümüz ilişkilerinin öpme koklama üzerine kurulu olmasından dolayı doğru bir yaklaşım denebilir.
o istemese başkası ister öyle insan çok. yalnız kalmayacak kızdır.