bugün

Eski sevgilinin ayrıldıktan bir süre sonra senin ne durumda ve ne yapıyor olduğunu merak edip sorgulaması pişmanlık göstergesidir. büyük ihtimal fayda etmeyecektir.
bu yoklama genelde gizli arama yöntemiyle yapılır.
hayatım boyunca hiç yapmadığımdır. kim ne derse desin adı da ''sefilliktir'' yoklukta eski sevgililere sarma durumudur.

not: hiç yapmadığım derken buna facebookta profiline bakmakta dahildir. hatta profil fotoğrafını bile görmedim be sözlük.
hiç yapmadım diyenlerin hep yaptığıdır.
şu sıralar ilginç bir şekilde dolaylı yollarla yaptığıdır. hala trip mi atıyor demiş benim hakkımda. yahu 6 sene olmuş neyin tribini atacağım. üstelik bana yaptıklarından sonra. nötrüm sana karşı, hiçbir şey hissetmiyorum, yoldaki bir yabancıdan farkın yok. karşı karşıya gelsek dönüp başımı dahi çevirmem normal insanlar gibi gülümserim hiç bir şey yaşanmamış gibi. hayır ben farkında olmadan bana lotodan para falan mı çıktı diyeceğim ama yok, düşünüyorum düşünüyorum sebebini bir türlü bulamıyorum. gerçekten ilginç şeyler. insanlar ciddiye alınması gereken şeyleri zamanında ciddiye almıyor ve aradan seneler de geçse bazı şeyler hiç değişmiyormuş demek ki. eğer ben farklı bir karakterde insan olsaydım ve tek farkım eski sevgiliyle yeniden beraber olabilmek olsaydı bile böyle bir tavır karşısında sittin sene beraber olmazdım.