bugün

Eskiden de adiyla kayitliydi hala da öyle. silsem de hafizamda zaten.
Web'de Ara
Baş harfini yazdım.
örneğin kızın adı X......... Soyadı Y............

Klasik olarak adı ve soyadının ilk harfleriyle kaydederim; x.y. Arıyor...

Eğer bi gün mesaj atarsa hem tanıyabilirsin.
Hem de kız arkadaşınız telefonunuzu karıştırıp "bu kim" diye sorarsa "yaa o bizim oyundan arkadaş adını tam bilmiyorum o yüzden nickname'inin ilk iki harfiyle kaydettim" dersiniz. Işe yaramaktadır, tarafımca denenmiştir.
(bkz: silik)**
(bkz: zalım)
(bkz: boru)
(bkz: mal)*

Eski yaşanmışlıklarımın olduğu bir bayan için böyle bir tanım kullanmama aranızdan kızanlar olabilir.
Kendilerine "mal" dememin öyküsüne göz atmalarını öneririm. (bkz: #5916632)
(bkz: allah ın belası)
öküz...
genelde kayıtlı olmaz ama..
sevgili, seri numarısı ile kayıtlıdır.

89nd1908

89üt1606

86iş3418

90gb3406

91sç3403

gibi.

bilgilendirme editi : doğum tarihi-isim soyisim baş harfi-yerlisi olduğu şehrin il trafik kodu-ilişki süresi
kavram karmaşası yaratan isimdir.

adı üstünde eski, bitmiş, bir daha görüşülmeyen insan ise, o telefonda kayıtlı olmasının mantığı nedir?

hayatınızda olmayan birinin telefonunuzda olması. bir tek bana mı garip geliyor?
(bkz: eski sevgilinin telefonunda sapik 2 olmak)
eğer sevgilisi varsa er kişisinin muhtemelen:
(bkz: abdülrezzak)
tabi bu kişiye seviştiğimiz günleri özledim diye sms atmak geri dönüşü çok zor yaralar açabilir.
sumbum.**
first & one
(bkz: kara vicdanlı)
hala eskisi gibi durur. kendi adıyla kayıtldır. ismi kayıtlı olmasada numara zihindedir o da gereksiz bir ayrıntı..
(bkz: seovi)
ilk günkü gibi kalmıştır.

my sweet
herkesin ona hitap ettiği, nüfus cüzdanındaki ismidir. sevgiliyken de geçerlidir bu durum. belki halen telefona kayıtlı olması yanlış gelebilir kimilerine. ama çok kötü bir ayrılık olmadıysa görüşmenin bir sakıncası yoktur. telefonda her daim kayıtlı kalabilir.
allahın cezası : 1
allahın cezası : 2
allahın cezası : 3

boyle devam eder.
(bkz: dümbük)
unutamayanlar için: (bkz: ahiret)