bugün

tamda şu anki durumumdur iki buçuk yıl sevgili olduğum hiç nedensiz sekiz ay önce bitirdiğim, ve hala yasını tuttuğum sevgilimin biraz önce nişanlanmış olduğunu duydum. halbuki benim tüm hayallerimde, geleceğe dair planlarımda hep o vardı. şu an karşısına geçmek gözlerine son kez bakıp neden diye sormak istiyorum sadece, benim kadar seven seni, benim kadar kabullenen birimi o. benim kadar sevebilecekmi seni.

tabi tüm bunları gözlerine bakıp içimden söyleyeceğim, ve içimde kopan fırtınaları hissettirmemek için elimden geleni yapıp, mutluluk dileyeceğim samimiyetten uzak ama...

ve bunda sonra hayatında başka birirnin olacağını, başka biriyle daha mutlu olacağını düşünüp garip hayallere dalacağım. klişe olacak ama insan böyle şeyler hiç benim başıma gelmez diye düşünüyor, ne büyük yanılgıdır. ben tüm varlığımla, zihnimde hayatımda onun hayaliyle yaşarken, onsuz bir anım bile geçmezken o bir başkasıyla ne kadar mutluymuş ki bir de nişanlanmış...

şu anda tek düşündüğüm gözyaşlarım, değdimi acaba?
bazen gerekir. 1.5 sene sonra son kez baktım da, en son gördüğüm gibi. gözlerindeki anlam aynıydı. ama 1.5 seneki bakışı da belliydi. onca yalanların içinden o bakışı atmıştı bana. 1.5 yıl geçmiş yine benzer bir sevgi dolu bakış. nerden bilebilirsin ki 1.5 yıl önceki hal içinde olup olmadıgını..
Ancak gözlerini oymak için yapacağımdır.