bugün

aradan uzun süre geçtikten sonra hiç beklenmedik an alınan mesajdır. mesajın sonuna smiley koymasa saygısından dolayı attığını sanırsınız ama zaten kavgalı ayrılmış ve severek ayrılmış bu ilişkide gülerek doğum gününü kutlamak karşı tarafın kafasını allah bullak eder heralde. evet o haldeyim. 9 ay sonra kutlamak nedir lan. ben ne yapayım sözlük neyyyyy

yemin billah alışmıştım öyle böyle değil. ciddi ciddi artık o acıya alışmıştım. hayatımda birçok kişiyle ilişkim olmasına rahmen 1 kez aşık olmuştum ve oda doğum günümü kutladı. normalde aklıma gelir 2-3 dakikaya geçerdi. gece yastığa başımı koyduğumda aklıma 9 ay boyunca hep gelirdi ama aylardır hep 1-2 dakikada kafamı o düşüncelerden alır ve uykuya dalardım o kadar alışmıştım. ama bu mesajtan sonra ve baya baya kötü kavga ayrılığından sonra nasıl uyayacağım bu gece bilmiyorum. haydi bakalım.
ama sevindim lan. ya da bilemiyorum şaşırdım hatta bir farklı oldum. ama hala seviyorum. ama bitti amına koyayım. her seferinde döndüğüm bu kıza ve çok gururlu olan her seferinde benden mesaj bekleyen bu kıza sadece teşekkür ettim. daha dönmem. inşallah dönmem. alıştım amına koyayım. o acıları en başa alamam. hayır dönmem diyorum sanki ortada fol yok yumurta yok. ama işte ben bu kızı tanıyorum çok gururlu yazmayan biri. gururuna yenik düşmeyen.. hadi tamam saygıdan kutladı diyeceğim ulan gülmek ne. bildiğin güldü. neyse amına koyayım hala seviyorum ama yazamam. sözlük kafam sikildi kafam. iyi geceler.
eski sevgilinin muhtemelen zarf attığı durumdur.