bugün

Şu eski fetöcüleri televizyona çıkarıp konuşturmanın millete ne faydası olduğunu anlamış değilim.
Amaç Fetö'nün ne şerefsiz, ne namussuz, ne yalancı bir adam olduğunu, örgütün ne kadar sapık bir örgüt olduğunu anlatmaksa, kaldı ki başka birşey söyledikleri de yok; Bu örgüt daha bir kaç hafta önce yüzlerce vatandaşımızı gözünü kırpmadan katletmedi mi, binlercesini yaralamadı mı, milletin Meclis'ini bombalamadı mı , milletin silahını millete doğrultmadı mı , ülkenin Cumhurbaşkanı'na suikast girişiminde bulunmadı mı ? Yani bu örgütün ve başındaki namussuzun ne kadar hain ne kadar kötü olduklarını anlamak için bu adamların şehadetine milletin ihtiyacı mı var?
Artık gerçekten yeter!
Tehlike hâlâ geçmiş değil, böylesine ciddi bir konu üstelik tüm riskleri hâlâ taşıyorken bu kadar da sulandırılmamalı. Kimse kusura bakmasın 30 yıl içinde kalıpta ne tür bir ihanet şebekesi olduğunu anlayamamış adamların bu millete öğreteceği birşey yok. Ben şahsen bu adamları artık ekranlarda görmek istemiyorum.
Artık şova dönmüş, samimi bulmadığım olaydır.

insanlara Fetö'nün gerçek yüzünü anlatmak için 15 temmuz gibi bir kalkışmanın olmasını, milletin bunu püskürtmesini mi bekliyordunuz diye sorarım ilgililerine.
aslında insanlara anlatmak için değil kendilerini aklamak ve bu işten sıyrılmak için tvlere çıkıyorlar. ve evet herkese bıkkınlık getirmiş durumdur.
günah çıkarıp paçayı kurtarma çabalarıdır, boşuna uğraşmayın sizin ne mal olduğunuzu unutmayacağız.
Aslında bunlara da son dakika şoku yapmak lazım. soruların seksenlerden beri verildiğini biliyorsun da, 2010'a kadar neden sözde hizmete devam ediyorsun.

gelin bakalım siz şöyle denilip içeri atılmaları lazım. en azından biraz içerde kalsınlar da masum insanlara neler yaşatmışlar anlasınlar!
Oda bişey mi günlerce demokrası mitingi bile düzenlediler.
Kalabalıklar her zaman tehlikelidir.
içinde ruhlarını ucuza satan alçaklar barındırır... Siegmund Freud.
Anlam veremiyorum, madem bu kadar iç yüzünü biliyordunuz bu zamana kadar niye sustunuz diye insanda sorma isteği oluşuyor bunları görünce.
bakan bile oluyorlar.