bugün

her gencin dikkatle dinleyip ders çıkarması gereken itiraflardır.

üniversite yılları..

peygamber efendimizin delilikle bir tuttuğu dönemler..

benden 3 alt dönem bir tıbbıyeli vardı. hastanede her gördüğümde suratında sanki tüm insanlığın acısına o katlanıyormuş gibi ifadeler... tanıştık. derdini anladım. inançsızlık.. büyük bir boşluk. saf anadolu çocuğu üniversiteye gelir gelmez ateistlerin ağına düşmüştü. uzun uğraşlar sonunda, benim de gayretlerimle müslüman oldu, allah'a şükür. şimdi anlatacakları ateistlerin özellikle başarılı üniversitelerde nasıl insanları sapık yollara götürdüğü konusunda bilgiler verecek.

---ateistler propoganda için yakışıklı ve güzel öğrencileri seçiyor

---kolayca iletişim kurabilen gençleri yeni ateistler için kullanıyor

---okul açılır açılmaz, kayıt sırasında öğrencilerin yanlarına geliyorlar, yardımcı oluyorlar, iletişime geçebilecek adresler, ateist evleri ve yurtlarını öneriyorlar

---okulun ilerleyen zamanlarında isteklerini yerine getirmeyenleri gruplarından dışlıyorlar, notları bile paylaşmıyorlar, iftiralarda bulunuyorlar

---toplantılara, ateizm propagandası yapılan seminelere zorla götürüyorlar, gitmek istemeyenleri dışlıyorlar, içlerine almıyorlar, bir şekilde çıkardıkları yalan dolan dedikodularla başka insanlardan da soğutuyorlar

--ateist evlerde güzel yemekler yapıyorlar, eğlenceler düzenliyorlar, insan nefsinin hayır diyemeyeceği ahlaksızlıklar yapıyorlar

---genç öğrenciler bunlara yavaş yavaş alışıyor ve artık bırakması da çok zor oluyor

---sigara, içki, zina, eroin bunlar başlangıçta çok çabuk elde ediliyor ve ücretsiz faydalanılıyor, fakat sonraları öğrenci alıştığı için artık yüksek miktarda para ile bunları sağlıyor

---saçma sapan dergiler, cd, dvd, ateizm filmleri veriliyor. dinlere ve inanca hakaret içeren kitaplar okutuluyor

--kim haftada ne kadar kitap okumuşi ne kadar film izlemiş bunlar kayıt altına alınıyor ve üst mercilere bildiriliyor

---en çok kullandıkları silah, kadınlar. güzel kadınları gençleri kandırmak için kullanıyorlar ve zinanın tatlı yüzünü gösteriyorlar, gençler pis evlere artık bağımlılık kazanıyor

---her şehrin bir sorumlusu, her üniversitenin bir sorumlusu her fakültenin bir sorumlusu ve her dönemin bir sorumlusu var bunlar üstlerine düzenli bilgiler veriyorlar ve kim hata yapmışsa affedilmiyor

para, kadın, içki, uyuşturucu, dışlanma, güya aydın, entelektüel görünme ile bunlar gençleri kandırıyorlar.

hulasa; üniversitelere çocuklarını gönderen anne-babalar çok dikkatli olmalı, bu dinsizlerin oyununa gelmemeli. çocuklarını düzenli ziyaret etmeli.

kalacakları güvenli yerler bulmalı, bu konuda bir çok dindar yurdumuz hizmettedir allah'a şükür. bizim gibi abiler de allah rızası için bu gençleri azıcık da olsa katkımızla bu pis insanlardan korumaya çalışıyoruz..
halit ertuğrul denilen bir kişinin kendini arayan adam/kadın/çocuk/amca/enişte/baldız serisinde rastlanabilecek uydurmasyon karakter.
harbiden inanılmaz. inanılancak bir yanı yok be kardeşim.
Kırmızı başlıklı kıza bile bir zamanlar inanmış bir bünye olarak ben buna kıçımla güldüm.
Ayrıca romanın yazarı kimse takdir ediyor ve kurgusuna hayran kaldıgımı belirtiyorum.
+abi allah yok itiraf ediyorum
-tüh be.
uydurmasyondur. ateizme laf atmadır. ateizmi yanlış tanıtmaktır. uyuşturucuymuş falan. sonra ateizm etiketleniyor, kollarını kesen, uyuşturucu bağımlısı insanlar olarak.
yapmayın etmeyin.

eğer ateizme laf atılmaya çalışılıyorsa;
müslümanlarında var böyle evleri fakar orada namaz kılınır falan belli bir gurubu vardır. öğrencilere ders verilir. her şehirde vardır. o grup dışardan arkadaş getirir eve, gelenin kafası yıkanır. iyicene açıklamayayim bu grubu.
sözlükte propaganda yapıldığına ilk kez şahit olduğum olaydır. ücretsiz beyin yıkama servisi olsa gerek. küfürden çok bu tür tehlikeli propagandalar önlenmelidir.
bana göre fetocuların arasına girip ateist olmuş bir adamın itiraflarıdır. ateist evleri ne lan? ateist yurtları da var mı ? peki ya ateist maklubesi?
(bkz: eski bir uludag sözlük yazarının itirafları)
(bkz: çok tribünlere oynadım)
(bkz: bu başlıkta babayı aldım)
(bkz: ateizmi kullanarak inanç masturbasyonu yapan dinci)