bugün

son yıllarda medyamız tarafından gizliden gizliye yürütülen kampanyadır.

toplumumuzun, eşcinselliğin övüldüğü diziler, sinema filmleri ve tv. programlarının bombardımanı altında olduğu eşcinsellerin bile inkar edemeyeceği bir gerçektir.
genç nesile sürekli olarak "rahat olun. eşcinsellikten korkmayın. hem bakın zaten bütün yaratıcı ve başarılı insanlar eşcinseldir." mesajı gönderiliyor.

homoseksüellik, psikolojik ve/ veya hormonel kaynaklı bir rahatsızlıktır. hastalıktır. bir moda akımı değildir. tedavi edilebilir. eleştirimiz bu insanlara asla değil! bu hastalığa yakalanmış kişilere söylenebilecek tek söz "allah şifa versin" olabilir.

ilginçtir, şu günlerde eşcinselliği eleştiren, ayıplayan bir söz söylediğiniz anda burnunuzun dibinde ne kadar yobaz ve çağdışı bir adam olduğunuzu söyleyen biri bitiveriyor! niye kızıyorsunuz ki? iki tane adamın sevişmesini pek estetik bulmuyorum ne var bunda?

vay anasını be! toplumumuzun temel değerlerini dinamitlemeye ne kadar da meraklıymışsınız! kadınlar birbirlerini becersinler. erkekler, erkeklerle evlenip yuva kursunlar. biz de çikolata yaptırıp tebrik etmeye gidelim. "bir yastıkta kocayın" diyelim öyle mi?

ya gene tansiyonum yükseliyor...
hadi canım hadi bakiim herkes işine baksın...
gerçek adı, "insanların özgürlüklerini yaşamasına izin verelim" kampanyasıdır aslında. dünya tarihi boyunca varolmuş ve kimseye zararı olmayan, sadece cinsel kimliklerini özgürce ifade etmek isteyen insanları "dışlamayalım, aşağılamayalım"a işaret etmektedir. ancak insanlar genel olarak "kendileri gibi olan"a saygı ve sempati gösterdiklerinden; bu durumu çok "anormal" bulup, toplumlarının temel değerlerine sığınarak eleştir, hatta hakarete kadar vardırırlar bu çirkin eylemlerini.
"temiz akil sahibi" insanlarin cogalmasi ile anlamsiz olacak kampanya.
size saygi duymam, nefret etmeme engel degildir.
israrla saygi duymacagim bir kampanyadir, destek de vermem. bu bir hastaliktir efenim, ve muzdarip olanlar tedavi olmalidir. bir hastaligi normallikmis gibi yutturamazlar akli hur, vicdani hur nesillere. hem bu hic de hos bir durum degil, amsterdamda falan rahat rahat gezemeyen, arkadasinin koluna soyle bir girip te Dam meydanini turlaamayanlar anlayacaktir ne demek istedigimi, ve bu marazin gelcekteki sosyo-kulturel tehlikelerini.
"Turbani normallestirelim, kaniksatalim" diye yirtinan AKP'nin Cemil Ipekci ve beyanatlari ile dolayli olarak destek verdigi kampanyadir.
eşcinselliği hastalık gibi gören toplumlarda kesinlikle gerçekleşemeyecek durum.şekilcilik yapmayıp gay,lezbiyen,aseksüel,hetoroseksüel gibi sınıflandırmalara kalkışılmayıp insanları cinsel kimlikleriyle değil ifade ettikleri düşüncelerle anlamaya çalışılmalıdır.
f1 pilotu türk kızıyla aşk yaşadı!
Britneyin Türk sevgilisi.
.lar hollanda'da evlendi.

gibi başlıklarla bazı mecraların gizli bilinçaltı oluşturarak bazı ahlaki olmayan değerleri normalleştirmeye çalıştığını düşündüren olay.
Z= zırto
V= Vakkas abi

Z: eşcinselliği normalleştirelim vakkas abi!
V: tamam normalleştirek ciğerim! emme bi şartım var!!!
Z: tamam abi. söyle?
V: ben seni götten zikecem!
Z: hobaaaaaaaaaaa... ben oynamıyom abi...
V: hani normalleştiriyoduk la? zikerin haaaaaaaaa!!!
Z: vazgeçtim abi... büyüksün...
V: söylemesi ayıp küçük vakkas da büyüktür...
Z: '^+''T^'%^+%^+%'^+!'^+ *
yaşanmamış ve yaşanması istenmeyen bir olaydan derlenmiştir... *
'neredeyse insanlık tarihi kadar yaşı olan bişeyi niye şimdi normalleştirmeye çalışıyoruz anlamıyorum ki? insanlık tarihi kadar eski olan bişey zaten normal değil midir? bunun yerine taksimde yılbaşı gecesi dolaşan kımıl zararlılarını eğitmeye çalışsak insanlık adına daha çok yol katetmezmiyiz' şeklinde isyan ettiren cümledir.
ezik bir grubun, kendilerinin de gayet iyi bildiği şekilde kendilerinin "anormal" vaka oldukları gerçeğini değiştirmeye çalıştıkları beyhude çabalar bütünü.
Benzeri bazı iktidar yalakaları tarafından türban için yapılan kampanyadır. Kimse çıkıp daha erkek olsaydım gay olurdum diyecek durumda değil. Eşcinsel olmak birilerinin tercihi olabilir. Bu kimseyi ilgilendirmez. Türban da takabilir. bence bu da kimseyi ilgilendirmez. Her ikisi için de gerçekleştirilen kampanyaların ne kadar samimi olduğu aynı objektiflikte değerlendirilmelidir.
eşcinsellik zaten normaldir, böyle bir kampanyaya ihtiyaç yoktur!
ama bağnaz zihinleri normalleştirelim kampanyası derseniz, hemen başlayalım!
hollanda da cinsel özgürlük için yürüyen pedofil derneklerini akla getiren kampanyadır.

sapıklık sapıklık, hastalık hastalıktır; normalleştirilmesi beklenemez.
eşcinselliği normalleştirelim
yaklaşık 70 takriben 80 yıl sonra kadın erkek evlilikleri olmasın
yerine kadın kadın - erkek erkek evlilikleri olsun
rezillik diz boyu olsun.
ama şöyle bir artısı olsun bunun
üreme sona ersin
nesiller son bulsun.

iyidir olsun,
ama türk milletinden uzak olsun.