bugün

erkeğin su damacanasını seks objesi olarak görmesinden çok daha makul bir davranış biçimidir.
edit: başlık başa kalmış.
(bkz: dostum kadın dedin ama bu seks objesi çıktı)
Kadının seks objesi olarak algılanması, belli bir kitlenin dikkatini istenilen yöne istenilen modda çekmek yada belirli bir amaca ulaşmak gibi genelde menfaatsel edinimler uğruna kadındaki cazibenin bir çeşit pazarlama, baskı yada hipnoz aracı olarak kullanılmasının sonucudur ve bu durumun günümüzdeki yaygınlığı bir erkek olarak benim son derece canımı sıkmaktadır.

Tarihsel olarak ele alındığında, zannımca bu durum organize ve sistematik şekilde ilk olarak 17. yüzyılda Japonyada yaşanan edo döneminde geyşa hanım kızlarımız vasıtasıyla gerçekleştirilmiştir. iş bu geyşalar sadece eğlence alanında değil, aldıkları özel eğitim sayesinde casusluk ve suikast işlerinde de cazibelerini kullanılmışlardır.

Günümüz egemen güçlerinin kadın cazibesini kullanış şekilleri, edo dönemindeki geyşalarla büyük farklılıklar göstermektedir.

Modern çağları yaşadığımız şu günlerde siktiri boktan bir lastik firmasının reklamında bikinili kızlarımızın şuh tavırlarını görebilirsiniz yada bir basketbol müsabakasında devre aralarında benzer konseptteki kızlarımızın yarı çıplak vaziyette memelerini hoplatarak dans edişlerine tanıklık edebilirsiniz yada bir dondurma firmasının ürününe bir kızımız tarafından nasıl oral seks yapıldığını izleyebilirsiniz yada bir püskevit firmasının çikolata kaplı kekini yiyen bir kızımızın nasıl orgazm çığlıkları attığını işitebilirsiniz.

Evet, günümüzde kadın cazibesinin kullanım alanları iyice genişlemiştir, iş kitlesel hale gelmiştir. Yakın tarihte bireysel hipnoz için kullanılan kadın cazibesi bugün kitlesel iletişim araçlarında ve topluma hitap eden etkinliklerde (sinema, tiyatro, müzik vs...) en sık kullanılan malzemelerden biridir. Donla sahne alan şarkıcılar, oyun boyunca sahnede sevişen tiyatrocular vardır.

Kadın cazibesinin siktiri boktan bir araba lastiğinin satışlarını ne kadar arttıracağı yada yarı çıplak dans eden ponpon kızların izleyen taraftarı hangi eksende ateşleyeceği sorunsalından ziyade kadın cazibesinin bu sıklıkta kullanılmasının nasıl bu kadar kolay sıradanlaştırıldığı ve bunun sonuçlarının ne olduğu sorunsalının ele alınması daha önemlidir zannımca.

Erkek milletinin bilinçaltına kadının cinsel obje olarak bu derece pompalanması, cinsel obje olarak servis edilen kadın milletinin ise buna itiraz etmemeleri bir sonraki erkek neslinin, kadın ruhuna bir önceki erkek neslinden daha az değer vermesine neden olmaktadır.

Kadına cazibe unsuru olması dışında bakmayı bilmeyen bir erkek için bir kadın istediği kadar zeki olsun, istediği kadar donanımlı olsun, istediği kadar kültürlü olsun, temellendirmeleri istediği kadar yapıcı olsun ne olursa olsun o kadının değeri göğüslerinin ne kadar dik olduğu, kalçalarının ne kadar kıvrımlı olduğuyla doğru orantılıdır. Ne demişler, kim olduğun önemli değil sadece karşındakinin görebildiğin kadarsındır.
ergen erkek desek daha doğru olur zannımca.
kadınına göre gerçekleşmesi mümkün durumdur.
bakılan kadına göre değişir. hoş bir bakış açısı değildir. bakılan kişininde duyguları olduğunu, onunda bir insan olduğunu unutmamak gerekir.
yer yer damacanayı bile seks objesi olarak görebilir.
biR ERKEK OLARAK KESiNLiKLE KARŞI ÇIKTIĞIM ONERMEDiR. AKLI SELiM ERKEKLER ÖNCELiKLE KARŞILARINDA Ki KIZI SEKS OBJESi OLARAK DEĞiL HAYAT ARKADAŞI OLARAK GÖRÜRLER. iLiŞKiLERDE CiNSELLiK SON PLANDADIR. ONCELiKLE MUTLU VE MESUT OLUNMALIDIR.
(bkz: EN AZINDAN BEN BOYLE DÜŞÜNÜYORUM)
Genelde yurdum erkeğine has bir davranıştır.
Sen tırnaklarına o kadar şekiller yap, saçlarını şekilden şekile sok, saatlerce kuaförlerde, güzellik salonlarında sürün... çok güzel giyin. Adam gelip sadece memelerine baksın. Olacak iş değil.
onlarda öyle göstermesin o zaman denebilir bir yobaz için. ama yapmayın böyle şeyler. demeyin öyle. onlarda insanlık için yaratılmıştır. kadınsız bir dünya olmaz. o yüzden seks objesi olarak görmeyin. sevin onları bağrınıza basın. *
kadının da erkeği sex objesi olarak görmesi ile ortada sıkıntı olmayacak durumdur.
Kadına göre değişmesi gereken durumdur yani kendini seks objesi olarak göstermeye çalışan hatunları seks objesi olarak görmek normal olandır.
kadında kendini öyle görmektedir. "mini etek giymişim, her yerim meydanda" diyen bir kadın çıktı tvlere.
iç dünyasına birşeyler katmaktan ziyade sürekli saçma sapan şeylerle zamanını tüketen dış görünüşünü önemsemekten iki kelime konuşulmayacak hale gelen kadın, eğer dış görünüşüyle çekici hale gelebilmeyi başarabilir ise seks objesi olmaya hak kazanmıştır. Aksi takdirde seks objesi dahi olamaz. Kötü bir durum
(bkz: yok daha memeler) *