bugün

erkeğine göre değişir etkileri;

erkek vardır yere yaprak düşse kadın! kadın! der dolaşır elinde baltası...

erkek vardır tüm cadde monica bellucci olsa elinde kitabı...
(bkz: dolgun göğüsler)
göğüs dekoltesi.
(bkz: camel toe)
yüksek topuk ayakkabı ve içindeki * ,uzun ince bacaklar, iç çamaşır. çamaşır taşıyana göre farklılık gösterir tabi. giyen hatun 75 kiloysa sokmuşum satenine dantellisine. kırmızısına moruna.
dize kadar çizmeler ve götün bir parmak altındaki mini etek.
her türlü gizem merak uyandırır. merak bir dişi söz konusu ise beraberinde heyacan yaratır. ben bu heyecana tahrik olmak diyorum.
bazen bedenin bir bölgesi, bazen bir mimik hareketi, bazen bir göz değmesi, bazen ise sadece ses efekti herşey olabilir; hoş olması kâfi.
(bkz: üzüm yesene enişte ferahlarsın)
erkekler ikiye ayrılır efendim; birincisi abazan erkek, ikincisi ise normal erkektir. gelelim bunları açıklamaya. abazanın anlamını hepimiz biliyoruz. etrafındaki kadınları et parçasından sanan kişilerdir. hangi delik bulsalar oraya girecek türden kişilerdir. abazan erkek çin normal bir kadının ufak bir hareketi bile azdırmaya yetecektir afedersiniz. kadın aşağı kadın yukarı diye deli olurlar fakat şu dünyada belki bir sevgilisi ya olur ya da olmadan ölürler. normal erkeğin durumu ise farklıdır. onun için bir kadının hareketi azdırmaz, yeri geldiğinde karşısındaki kıza gerekli iltifatları yapar. yerine göre sevgiliside olur. onun için her erkek için geçerli değildir bu durum. abazaları tahrik eden durumlar olsaydı daha doğru olabilirdi.
(bkz: meme gören masum köylü)
bir şey yapmanıza gerek yok, o tahrik olur.
sharapova cigligi.
sabah uyandığında mutfakta kendi beyaz gömleğini giyip kollarını 2 kat katlayan sevgilisinin ona omlet yapıp uyandığını farkettiği anda sana bakıp alt dudağını ısırarak sana günaydın öpücüğü atması.
ıslak ten ve kalçalar... sakinim.
iri dudaklar.
boyna asilan çantanin ipinin göğüs arasına denk gelmesi benim boyle işlerle isim olmaz ben kariyerime odakliyim ama arkadslarim oyle diyor.
Nefestir. Tene degen nefestir. Sanirim bu sadece erkegi degil disileri de tahrik eder. Bunun nedeni cok ilkel durtuler olabilir diye dusunuyorum. karsidakinin canliligini hissediyosun, uremek icin musait oldugunu anliyoruzdur belki. Olabilir yani. cogu hareketimizin aslinda cok ilkel, basit durtulerden ortaya ciktigini dusunuyorum. Yapili erkeklerin daha cok tercih edilmesi, kadinlarin makyaj yapmalari falan. Bence cok hayvani duygular yatiyor altinda. Nereden geldim lan buraya.
Hayret la, kimse "nefes almak" yazmamış. Memleket iyiye gidiyor sanırım.
eva mendes 10 sene öncesinden çıkıp gelse...
dudakların dişlenmesi.
Tanga....
tayt ancak ustune tunik giymek sarti ile...

tanga mi? tangada etkilenen erkegin hormonlarini sikeyim afedersiniz.
zeka. bir erkeği tahrik eden önemli bir unsurdur. tahrik derken ne demek istendiğini de doğru anlamak gerekir.
nefes almamız bile tahrik ediyiiiii.
deri tayt + deri korse.