bugün

babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi?
nisan aldiginiz yere iseyebiliyor musunuz?
neden o kadar bakıştıktan sonra hiç bir şey olmamış gibi davranıyorsunuz? o kadar bakıştık artık neden ilk adımı bizden bekliyorsunuz? ayıp yaa! ilk adımı bizden beklemekten vazgeçin.. sonra ilk adımı atarız arkadaşmışız gibi davranırsınız.. defolun gidin hayatımdan!!
bütün cevapları bilen bir erkeğin, gerek duymadığı sorulardır.
belirli bir yaşa gelmiş bir erkeğin merak etmediği sorulardır, tecrübeyle zaten yaşamıştır, öğrenmiştir, test etmiştir, soran kişiler yüksek ihtimal yaşça ufak kişilerdir.
1. Evet yakisikli gorunce yakisikliymis diyip bakiyoruz ama sirf goz zevkine
2. Bir erkekte aranan oncelik her kiza gore degisir ama genellikle sefkat ve ilgi aranir
3. Evet aglamak cok dogal bir sey misal gecen gun annesini kaybetmis bir kedi gorunce oturdum agladim.
bir saat önce buzluktan tavuk göğsü çıkarttım tam çözülmedi bu şekilde kızgın tavaya atsam olur mu yoksa beklemek zorunda mıyım?
gomlegimin dugmesi koptu. igne iplik var. nasil yapcam?
"kızlık zarı ameliyatı" geçiren bir bayana şu soruyu sormak isterdim.

evlilik yeminini nasıl edeceksiniz? , kandırdığınız erkeğin suratına her baktığınızda utanmayacakmısınız ?
bu akşam işin var mı ?
neden size değer veren erkekler varken gidip sizi en çok üzenleri tercih ediyorsunuz ?
abi o saclarini zibidi gibi yapan kicindan dusen pantolon giyen erkekle cikip sonra aldatildimi neden tum erkekler aynisiniz diyosunuz ? cunku o zibidi arkadaslar bizden degil.
bu sıcakta nasıl sütyen giyebiliyorsunuz?
neden benim gibi piçlere yanaşıyorsunuz.
sürekli aldatılmaktan yakınıyorsunuz. peki neden sevgili olacağınız erkek konusunda seçici olmuyorsunuz ?
buraya taşımadığı sorulardır. sormak istediği şeyi bir adım öte de yapabilecek olanların buraya aktarmadığı sorulardır.

not: kızlarla kafam da hiç bir soru yok, çünkü her şeylerini biliyorum. *
not 2: sözlük te değil de dışarıda sorun. (bkz: özgürlük orada burada değil)
bu başlığı açtınız da nooldu?
sizin olayınız ne? siz ne istiyorsunuz? biz mi anlamıyoruz? siz mi anlatamıyorsunuz? bize niye zor geliyorsunuz? biz mi çok anlayışsısız? siz mi çok zorsunuz?
Gobekli olmak insani tatli kategorisine sokar mi ?
Halihazirda el emegi goz nuru bir bira gobegim var, oyleyse bileyim hic ugrasmiyim kilo vermekle.

Formatin da irzina gectik bu sebeple. Kismetmis.
O kadar gözümüzün içine içine baktıktan sonra yanınıza gelip 'merhaba' dediğimizde bi havalanıyorsunuz, götünüz kalkıyor, neden ? Egonuzumu tatmin ediyosunuz ?
bıyıklar lens mi?
etkılenmenız ıcın ılla guzel sozler mı soylemek gerekıyor??
(bkz: dişi bir kurt memeleri süt dolu)
sözünü duyunca aynı şeyi mi düşünüyoruz?
erkek yazarların sorması kadın yazarların cevaplamamasıyla devam eden durum.
dostum bayan yazar demişsin ama bunlar bildiğin sorulu erkek yazar.*
ama geç cevaplıyoruz ona göre. kaideyi bozmayalım lütfen.